Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayrılık, iki insanın arasındaki ilişkinin zamanla yıpranması ve sonunda kopması üzerine gerçekleşen bir olaydır. Sevgililerin hatta eşlerin kavgalar, anlaşmazlıklar ve birbirlerine karşı yapılan yanlış hareketler üzerinde ayrıldığına rastlanabilir. Fakat insanların birbirinden ayrılmasındaki bir diğer sebep ise ayırma büyülerine maruz kalmalarıdır. Böyle bir ihtimal olması bile insanın aklına ayırma büyüsü belirtileri nelerdir sorusunu getirir.

Eğer mutlu bir ilişkiniz varsa fakat hayatınızda size zarar vermeyi isteyebilecek düşmanlarınız da varsa, ayırma büyülerine karşı bir önlem almayı değerlendirebilirsiniz. Çünkü çiftlerin ayrılmasına yol açan büyüler en sık düşmanları tarafından zarar verme niyeti ile yapılmaktadır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Eğer sizi üzmek, ilişkinizi çekemedikleri için bitirmek ve size zarar vermek isteyen insanlar varsa ayırma büyüsüne maruz kalma ihtimaliniz de vardır. Günümüzde insanlığın belli bir kısmı büyülerden haberdarlardır. Bu nedenle birisine zarar vermek, intikam almak veya ceza çektirmek istedikleri zaman büyülere başvuran kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Çevrenizde size herhangi bir sebepten ötürü büyü yaptırabilecek kişiler varsa ayırma büyüsü belirtileri nelerdir öğrenmenizde fayda vardır.

Ayırma büyüsünün ne gibi belirtileri olduğunu öğrenerek ayırma büyülerine karşı ciddi ve etkili bir önlem almış olursunuz. Çünkü bu belirtileri bilmeniz durumunda üzerinizde ayırma büyüsü etkileri olup olmadığını fark edebilirsiniz. Büyüyü fark etmeniz durumunda büyü bozma uzmanı olan medyumlar ile iletişim kurarak üzerinizdeki büyüden kurtulabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Bozulabilir mi?

Ayırma büyülerine maruz kalanların ilişkilerinin bitmesindeki sebeplerden birisi de büyüyü fark etmemeleridir. Eğer siz üzerinizde ayırma büyüsü olduğunu fark ederseniz büyünün etkilerine müdahale ettirebilir ve büyüden kurtulabilirsiniz. Fakat bunun için herhangi bir büyü tespit yöntemine başvurmanız gerekecektir. Ayırma büyüsü bozulabilen bir büyü olsa da hiçbir büyü tespiti yapılmadan bozulamaz.

Büyünün tespiti için başvurabileceğiniz ilk yol bahsettiğimiz üzere büyü belirtileridir. Büyü belirtilerini gözlemleyerek üzerinizde herhangi bir ayırma büyüsü belirtisi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Büyünün tespiti için başvurabileceğiniz bir diğer yol ise medyum hoca bakımı yaptırmak olacaktır. Medyum bakımları ile üzerinizdeki büyülerin tespitini 24 saat kadar kısa bir sürede yaptırabilirsiniz.

1 YORUM

  1. merhabalar kocamla bana ayırma büyüsü yapıldığından şüphelerniyorum bundan nasıl emin olabilirim?? kocamın başka bir kadınla telefndan konuştuğuna şahit oldum gülerek falan konuşuyordu ama kendisi asla beni aldatcak birisi değil o yüzden birinin bize ayırma büyüsü yaptırdığını hatta belki konuştuğu kişinin de o olduğunu düşünüyorum. bu şüphemden nasıl emin olabilirim bana yardımcı olurmusunuz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here