Ayırma Büyüsü Bozan Medyumlar

Ayırma büyüleri, iki insan arasındaki duygusal hislerin bitirilmesi ve bağların koparılması için yapılan bir büyüdür. Kötü niyetler ile yapılan ayırma büyüleri, pek çok çiftin birbirinden kopmasına sebep olmuştur. Bu işlemlere maruz kalmaktan korkanlar ise ayırma büyüsü bozan medyumlar arayışına girmişledir.

Hiç kimse mutlu ilişkisinin bir başkasının eylemleri yüzünden bitmesini istemez. Ancak insanın düşmanları olabileceği gibi ona bu işlemi kıskançlıktan yaptırabilecek kişiler dahi olabilir. Bu gibi durumlarda ilişkinizin bitmesini önlemek adına ayırma büyülerine karşı ne gibi önlemler alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Etkili önlemler alınır ise ayırma büyülerinin etkilerinden korunabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Ayırma büyülerine karşı alınması gereken ilk önlem büyünün tespit yöntemlerini öğrenmek olacaktır. Ayırma büyüsü bozan medyum hocalar ile iletişime geçmeden önce üzerinizde ayırma büyüsü olup olmadığına emin olmalısınız. Size büyü yapıldığına emin olmadan büyü bozma işlemi yaptırmanız mantıklı olmayacaktır. Herhangi bir sebep olmadan yapılan büyü ritüelleri sonrasında istenmeyen yan etkilere yol açabilecektir. Bu nedenle üzerinizde büyü olduğuna dair şüphelerinizi doğrulamadan bir müdahale yaptırmamalısınız.

Size veya eşinize, sevgilinize ayırma büyüsü yapıldığından emin olmak için büyü tespiti yaptırmanız gerekecektir. Uzman medyumların bir gün içerisinde büyüleri tespit etmesi mümkündür. Yapılacak medyum bakımı ile üzerinizdeki tüm büyülerin tespiti yapılabilir. Bu işlemler kısa sürede büyü tespiti yapabildikleri için en sık tercih edilen büyü tespit yöntemleri arasında başta gelirler.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Ayırma büyülerinin bozumu için önce büyünün tespitinin yapılması gerektiğinden söz etmiştik. Büyü tespit yöntemleri uygulandıktan sonra üzerinizde ayırma büyüsü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulanır ise büyü bozumuna başlanmalıdır. Büyü tespiti yapıldıktan sonra hiç vakit kaybetmeden büyünün bozumu için gerekli hazırlıklar yapılmalıdır.

Bir büyünün bozumu ne kadar ertelenir ise büyünün etkileri o kadar kuvvetlenecek ve büyüyü bozmak o kadar zorlaşacaktır. Ayırma büyülerini bozmak için yapılan büyü bozum ritüeli oldukça meşakkatli bir işlemdir. Eğer bir de büyünün bozumu geciktirilir ise büyüyü bozmak iyice zorlaşacaktır. Bu nedenle sizlere önerimiz ayırma büyülerine maruz kaldığınızdan şüphe ederseniz vakit kaybetmeden gerekli işlemleri yaptırmanızdır.

1 YORUM

  1. Merhabalar eşimle beni ayırmak için büyü yaptırdıklarından şüpheleniyorum. Bunu yaptırmak için sebebi olan düşmanlarım var ondan dolayı böyle bir şüphe içindeyim. Eşimin bana son zamanlardaki davranışları daha büyük endişe etmemin sebebi. Ayırma büyüsü bozdurmak için kime gitmem gerekir bi yol gösterirmisiniz???

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here