Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir

Ayrılık, iki insan arasındaki duyguların, yoğun hislerin ve bağlılığın bitmesi üzerine gerçekleşen bir kopuş durumudur. İnsanlar pek çok sebepten ötürü birbirinden ayrılabilirler. Bazen bu kendi ortak kararlarıdır, bazen ilişkideki bir tarafın kararıdır, bazen ise ilişki dışından birisinin sebep olduğu bir durumdur. Ayırma büyüsü çeşitleri nelerdir diye soruyorsanız siz de bir ilişkiyi sonlandırmayı istiyor olabilirsiniz.

Ayırma büyüsü yaptırarak iki insan arasındaki ilişkiyi sonlandıran kişiler kötü olarak düşünülmemelidir. Kimisinin ayırma büyüsü yaptırma kararları gerçekten haklı sebeplere dayanabilmektedir. Kimisi ise sadece düşmanlarını cezalandırmak için ayırma büyüsü yaptırmak ister. Sebep her ne olursa olsun sizleri ayırma büyüsü ile ilgili bilgilendirecek ve meraklarınızı gidereceğiz.

Ayırma Büyüsü Hangi Amaçla Yapılabilir

Ayırma büyüsünün birden amaçla yapılması mümkündür. Büyüyü yaptırmak isteyen herkesin sebebi aynı olacak değildir. Bahsettiğimiz gibi kimisi düşmanlarını cezalandırmak veya sevmediği kişileri incitmek için ayırma büyüsü yaptırarak onların ilişkilerini sonlandırır. Kimisi ise başka amaçlar ile ayırma büyüsünün etkilerinden yardım alır.

Ayırma büyüsünün bir diğer yapılış amacı kişinin kendi ilişkisine yaptırdığıdır. Belli ilişkilerde taraflardan biri karşısındakini yeterince tanımadan onunla sevgili olmuş veya evlenmiştir. Fakat zaman geçtikçe karşısındakinin kendi için hayırlı olmadığını fark etmiştir. Böyle durumlarda eğer karşınızdaki kişi ayrılmak istemeniz durumunda size zarar verme ihtimali taşıyor ise ayırma büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz.

Ayırma Büyülerinin Etkileri Nelerdir

Bahsettiğimiz niyetler ile kendi ilişkinize yaptıracağınız ayırma büyüleri kötü niyet büyüleri arasında yer almamaktadır. Ayırma büyüsü çeşitleri nelerdir diyenler bilmelidir ki bu işlem gri büyü çeşitlerine dahildir. Bunun dışında iyi niyetler ile yapılan ayırma büyüleri de vardır. Birbiri için hayırlı olmadığını bildiğiniz kişileri ayırmak için rahmani ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bu da ayırma büyülerinin bir başka çeşididir. Birbirlerine uygun olmayan ve birbirlerini farkında olmadan mutsuz eden çiftler vardır. Bu kişiler ayrılsalar ve kendi yollarını çizseler daha mutlu olabileceklerinin farkında değildir. Onları ayırmak için yapılan ayırma büyüsü çeşitleri, iyi niyetli veya rahmani olarak adlandırılabilir. Ayırma büyülerinin çeşitlerine dair daha fazla sorunuz olursa bizlere ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Selamlar sevmediğim iki kişiyi ayırmak istiyorum bu büyüyü yaptırmamın bana bir kötü etkisi olurmu??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here