Ayırma Büyüsü Etki Süresi

Ayırma büyüsü, iki sevgili veya eş arasındaki duygusal bağların kopması için uygulanan manevi bir işlemdir. Ayırma büyüsünün yapımı ile birlikte çiftlerin birbirlerine olan hislerini bitirmek mümkündür. Büyüyü düşmanlarına ve nefret ettikleri kişilere yaptırmak isteyenlerin, ayırma büyüsü etki süresi hakkındaki soruları da dahil olmak üzere sorularını yanıtlayacağız.

Büyüyü yaptıracak olan kişilerin büyünün yapımına başlanmadan önce öğrenmek istediği belli detaylar vardır. Büyünün etkileri nelerdir, yan etkileri var mıdır, ne kadar sürede etki eder gibi soruların yanıtları büyük bir merak konusudur. Fakat bu gibi sorulara net birer yanıt almak zordur. Çünkü büyülü ilimler söz konusu olduğunda son zamanlarda ortaya çıkan ciddi bir bilgi kirliliği bulunmaktadır.

Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir

Bu bilgi kirliliğinden ötürü insanlar büyüler hakkındaki sorularına güvenilir yanıtlar alamamaktadırlar. Büyülere dair herkesin kulaktan duyma bilgiler ile şekillenmiş bir fikri vardır. İnsanlar bu fikirlerini araştırma yapmadan paylaştıkları için büyüler hakkında yanlış bilgiler yayılmıştır. Ayırma büyüsü etki süresi de bu yanlış bilgiler sebebiyle hakkında net bir yanıt alınamayan konulardan biri haline gelmiştir.

Fakat sizler için konuyu kapsamlı bir şekilde ele aldık ve ayırma büyüsüne yönelik bilinmek istenen önemli detayları sitemize taşıdık. Öncelikle ayırma büyüsünün etkileri hakkındaki sorulardan birini yanıtlamamızda fayda vardır. Büyünün etkileri ile ayrılan çiftlerin ne gibi bir ayrılık yaşayacakları bilinmek isteniyor.

Ayırma Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar

Büyü yapılan çiftlerin kavga ederek şiddetli bir ayrılık mı yoksa sakin bir ayrılık mı yaşayacakları tamamıyla büyüyü yaptıran kişinin seçimidir. Ayırma büyüsü etkileri, büyünün yapımı sırasında başvurulan yöntemlere bağlı olarak değiştirilebilir. Büyü yaptıracağınız kişilerin ne gibi bir ayrılık süreci yaşamasını istiyorsanız bunu uzman medyumunuza bildirmeniz yeterli olacaktır.

Ayırma büyüsünün ne kadar sürede tutacağına gelir ise ortalama 3 ile 9 hafta arası bir etki süresi olduğu söylenebilir. Bu süre belirli etkenler altında 3 hafta kadar kısa olabiliyorken, gerekli koşullar sağlanmadığı takdirde 9 hafta kadar sürebilecektir. Eğer büyünün kısa sürede tutması isteniyorsa ayırma büyülerinde tecrübeli, uzman bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

1 YORUM

  1. Ayırma büyüsü yapılan kişiler ayrıldıktan sonra tekrar sevgili olabilirmi? aradan birkaç ay geçince barışma ihtimalleri varmı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here