Ayırma Büyüsü Hangi Sebeplerle Yapılabilir?

Ayırma Büyüsü Hangi Sebeplerle Yapılabilir?

Ayırma büyüsü yapılmasının sebepleri, büyüyü yaptıran kişi ile ilgilidir. Büyüyü yaptıran kişi, eğer kendisi için yaptırıyor ise ayrılmak istediği fakat ayrılamadığı birini hayatından çıkartmak istediği için bunu talep ediyor olabilir. Pek ala ayırma büyüsü hangi sebeplerle yapılabilir ve kimler bu büyüyü daha çok tercih etmektedir?

Ayırma büyüsünün yapılmasında ortaya çıkan en yaygın sebep, üçüncü bir kişidir. Aileden biri, ailenin huzurunu kaçırmak istiyor olabilir. Veya aileden olmayan kişiler de, eşlerden birini kendi için istiyor olabilir. Bu nedenle eşler arasında ayırma büyüsü yaptırılması üzere bir medyuma danışıyor olabilir. Bu tip büyülerde, çoğunlukla niyet iyi değildir. Ancak ayırma işlemlerinin rahmani yöntemler ile de yapılabildiğini unutmamak gerekmektedir.

Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Sebepleri ile ayırma büyüsünün yapılmasındaki amaçlar şu şekillerde örneklendirilebilmektedir;

 • Eşler arasında huzursuzluk çıkartma ve eşlerin ilişkisini kalıcı olarak bitirme amacı ile ayırma büyüsü yapılabilmektedir.
 • Eşlerden birini kendine isteyen kişiler tarafından ayırma büyüsü yaptırılabilmektedir.
 • Aile arasındaki herkesi birbirinden kopartmak ve huzursuzluk ortaya çıkartmak için yaptırılabilmektedir.
 • Arkadaşlar arasında yapılabilir ve arkadaş bağlarının kopması sağlanabilir.
 • İş ortakları arasında yapılabilir. Bu yöntem ile pek çok iş baltanabilmektedir.
 • Birinin, bir yer veya bir alışkanlıktan ayrılması için de yapılabildiği görülmektedir.

Ayırma Büyüsünü Kimler Yaptırır ve Kimler Yapar?

Ayırma büyüsü yaptıran kişiler belirli ölçüde büyü yapılan kişiyi yakından tanıyanlardır. Pek çok büyü yapılması aşamasında aslında kişiden bir parçaya ihtiyaç duymaz. Ama sizi çok iyi tanımayan herhangi biri de yapılması son derece zor olan bu işlemi size zaten yaptırmak istemez. Ortada bir amaç olması son derece muhtemeldir. Genellikle bu tip işlemler ya intikam için ya da büyüyü yaptıran kişi bundan fayda sağladığı için yapılır.

Ayırma büyüsünü yapan kişiler ise, uzman medyumlar olmalıdır. Acemi ellerde ayırma büyüleri hiçbir işe yaramayacağı gibi, tam tersi şekilde de etki gösterebilirler. Hiçbir büyü, bilmeyen kişiler tarafından denenmemelidir. Ayırma işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilir ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

1 YORUM

 1. Öncelikle merhaba
  Ardından nasılsınız ?
  Yukarıda ki resimde ki ayırmak için mi ?
  Ayırmak içinse yakılacak mı ?
  Gömülecek mi ?
  Şimdiden teşekkür ederim
  İyi çalışmalar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here