Ayırma Büyüsü Malzemeleri

Ayrılık kelimesi, insanların akıllarında kötü, üzücü ve yıkıcı bir olayı canlandırmaktadır. Fakat ayrılık kimi açılardan pek çok kişi için hayırlı bir durum olabilmektedir. İnsanların kendileri için doğru olmayan kişilerle mutsuz bir hayat sürmelerindense ayrılmaları daha hayırlı olacaktır. Bu gibi nedenler ile ayırma büyüsüne başvurulabilir. Ancak öncelikle ayırma büyüsü malzemeleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekecektir.

Büyü yapmak, incelik, dikkat ve özen isteyen bir iştir. Eğer büyü ritüeli sırasında gerekli özen gösterilmez, büyü ciddiye alınmaz ise tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilir. O sebeple büyülere gereken ciddiyetin gösterilmesi mühimdir. Ayırma büyüleri söz konusu olduğu zaman bu ciddiyet daha da büyük bir önem kazanmaktadır.

Ayırma Büyüsü Yapmak İçin Gerekenler

İki insanın arasındaki bağı koparmak, onları ayırmak için yapılan büyülerin birçok çeşidi ve uygulanış biçimi vardır. Her birinde amaç ve sonuç aynı olsa da, uygulanış şekli ve etkileri değişebilmektedir. Bu değişimlerin nedeni ise, büyünün farklı karakter yapısındaki kişilerde de aynı sonuçları verebilmesinin mümkün olmasıdır.

Büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin araştırdığı ilk konu büyü ritüelinin medyum olmayan kişilerce yapılıp yapılamadığıdır. Cevap olumsuz yönde olacaktır. Ayırma büyülerini yapmak için uzman bir medyum olmak gerekmektedir. Eğer gerekli niteliklerden yoksun kişiler ayırma işlemi yapmaya kalkışır ise başarılı sonuç alınması ihtimaller dahilinde bile olmayacaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyünün yapımı için başvurulabilecek çeşitli işlemler olduğundan söz etmiştik. Bu işlemlerin her biri birbirinden farklı materyaller ile uygulanabilir. Bu sebeple büyünün ritüelinde kullanılan materyallere dair net bir bilgi vermek doğru olmaz. Ancak ayırma büyüsü malzemeleri genellikle büyü yapılacak kişilerin DNA’sını da taşıyan materyallerden seçilir.

Büyünün ritüeli sırasında kullanılan birden fazla materyal olabilir. Tabi ki tek materyal ile yapılan büyü çeşitleri de vardır. Ancak bir genelleme yapmak gerekirse; büyü ritüeli sırasında kişilerin saç teli, tırnağı veya kanı gibi bir malzemenin yanında yardımcı malzemeler de kullanılır. Büyünün ritüeli için gereken bir diğer şey ise usta bir medyumun tecrübesi ve bilgi dağarcığıdır. Büyü ritüelinin beklentileri karşılayacak sonuçlar vermesi için bu detaya önem verilmesi şarttır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here