Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder

Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder

Ayırma büyüsünün etki etme şekli, büyünün hangi amaç ile yapıldığına ve ayrıca büyü yapılırken kaç niyet edildiğine bağlıdır. Çünkü gizli ilimlerde büyülerin etkileri, sadece büyünün amacına yönelik değildir. Bu amacın gerçekleşmesi için kaç farklı olayın yaşanması gerektiği de önem arz etmektedir. Ayırma büyüsü nasıl etki eder sorusu, şu şekilde cevaplanabilir. Örneğin ayırma büyüsü yapılırken şu şekilde niyet edilmiş olabilir;

  • Fiziksel muhabbetleri bitsin.
  • Sözlü kavgaları çoğalsın.
  • Tahammülleri azalsın.
  • Sadakatlerini kaybetsinler.

Bu şekilde niyetler edildiğinde, bu niyetlerin etkileri olan durumların ortaya çıkması muhtemeldir. Ancak sözlü kavgaları çoğalsın yerine fiziksel kavgaları çoğalsın dendiğinde ortaya çıkan durum çok daha başla olacaktır. Bu nedenle büyülerin etkilerini ezbere söylemek mümkün değildir. Yine de ortalama şekillerde belirtilebilmesi mümkün olabilir. Ki bunları sizlerle paylaşmaktayız.

Ayırma Büyüsünün Etkileri Nasıl Ortaya Çıkar

Ayırma büyüsü yapılan kişilerde etkilerin görülmesi için çok fazla beklemeye gerek yoktur. Etkiler, ritüel tamamlandıktan birkaç gün sonra ortaya önceleri yavaşça çıkmaya başlayacaktır. Zamanla beraber büyülerin ortaya koyduğu etkilerin şiddeti de artacaktır.

  • Büyü yapılan kişi kabuslar görebilir ve bu kabuslarda eşinin kendisine zarar verdiğini görebilir.
  • Büyü yapılan kişinin aklı sürekli evinin dışında olacaktır ve her fırsatta kendisini eşinden uzaklaştırmaya çalışacaktır.
  • Büyü yapılan kişinin, eşine dokunması bile çok ama çok rahatsız edici bir his yaşamasına sebep olacaktır.
  • Büyü yapılan kişi, eşiyle yan yanayken kendisini huzursuz ve tehlikede hissedebilir.
  • Tüm bunlara ayrıca, örneğini verdiğimiz şekilde edilen niyetler de eklenecektir. Bu niyetlerin sayısına göre ekstra durumlar da ortaya çıkabilmektedir.

Ayırma Büyüsü İnsanı Ne Yönde Değiştirir

Ayırma büyüsü kişiyi agresif ya da soğuk bir hale getirebilir. Elbette bu en doğal değişim sürecidir. Tıpkı normal ayrılık süreçlerinde olduğu gibi, kişinin stres seviyesinin yükselmesi beklenir. Ancak kişi hanesinden uzaklaştığında ya da eşinden uzaklaştığında normale dönecektir. Ayrıma büyülerinin kimlere nasıl etki edeceği konusunda daha fazla bilgi almak istiyor iseniz, iletişim bölümünden hocamıza ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here