Ayırma Büyüsü Yapan Medyum

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum

Gizli ilimler kelimesini bile doğru şekilde anlayabilmek için, yıllar gerekebilmektedir. Bu nedenle büyü ilmini yapabileceğini iddia eden herkesin sözüne güvenmemek gerekir. Çünkü gizli ilimler, kendi içinde binlerce farklı parçaya ayrılır. Ve her medyum, her konuda uzman değildir. Olması da imkansızdır. Çünkü onlarca yıl alan bu ilimlerin tamamına hakim olmak, bir insan ömrüne sığmayacak kadar vakte denk gelmektedir. Eğer ayırma büyüsü yapan medyum arıyor iseniz, doğru yerdesiniz, sizinle ayırma işlemleri hakkındaki tüm detayları paylaşacak ve bu anlamda kimden destek almanız gerektiği konusunda sizlere ışık tutacağız.

Ayırma büyüleri ve bağlama büyüleri, çok çeşitli olmasına ve pek çok faklı şekilde yapılabiliyor olmasına karşın ayrıca her çeşidi de oldukça karmaşık ve zorlu işlemlerdir. En ufak bir hata bile, işlemin tutmaması için yeterli olacaktır. Büyük bir dikkat ve onlarca yılın tecrübesi, ayırma büyüleri için gereken ilk etken ihtiyaç olacaktır.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Ayırma büyüsü yapan medyum hocalar, alanında uzman olmalarının yanı sıra ayrıca gizli ilimlere dair hem antik hem de modern ilim ve bilim üzerinde bilgi sahibi olmaları gereken kişilerdir. Modern çağda enerji üzerine yapılan bilimsel çalışmalar, antik çağın gizemli büyü ritüelleri ile yarışır hale gelmektedir.

Antik ve modern arasındaki köprüyü doğru şekilde kurabilen medyumlar, başarıyı kat-i suretle yakalayabilecek olan kişilerdir. Bu anlamda hocamız, türünün en başarılı örneklerinden biri olarak gösterilmektedir. Gizli ilimlere dair hiçbir bilgisi bulunmayan yeteneksiz ve niteliksiz kişiler aracılığı ile büyü yaptırmanız, tavsiye edilmemektedir.

Ayırma Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapabilir

Bir büyünün nasıl yapıldığını bilmek, o büyüyü yapmak için yeterli değildir. Ayrıca öte alemsel varlıklar ile tam iletişime geçebiliyor olmak, duru görü gibi yeteneklere sahip olmak, yoğun bir enerjiye sahip olmak ve bu enerjiyi doğru şekilde yönlendirebilme becerisine sahip olmak da en mühim nitelikler arasında yer almaktadır.

Manevi ilimler, doğuştan gelen yeteneğin bilgi ve bilim ile perçinlenmesi anlamına gelir. Bu iki önemli nitelikten biri bile eksik olsa, gizli ilimler üzerinde etki sahibi olmak mümkün değildir. Detaylı bilgi için, hocamızı dilediğiniz zaman arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here