Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, tarihin en sık gerçekleştirildiği düşünen büyülerden biridir. Pek çok kişi, ikili ilişkilerinde mutlu olsa bile; Aslında pek çok gözün üzerlerinde olduğu gerçeğinden zaman içerisinde uzaklaşmışlardır. İletişim çağında büyülere ya da büyücülere kolayca ulaşılabilmesi nedeniyle, büyüler de kolayca icra edilebilen meziyetler haline gelmişlerdir. Ancak ayırma büyüleri, sadece eşler üzerinde yapılmaz. Kardeşler, iş ortakları, arkadaşlar, eşler, aile ve çocuklar, hane ya da birini bir yerden veya alışkanlıktan ayırma için de yapılabilmektedir.

Ayırma büyüsü sayesinde pek çok durum iyi hale getirilebilir ya da iyi olan pek çok durum tam tersine, kötü hale getirilebilmektedir. Kuvvetli bir büyü olması nedeniyle, kişiler üzerindeki etkileri silik olmaktan uzaktadır. Kişiler, kendileri üzerindeki büyüden kolay kolay şüphe duymuyor olsa bile, hızlı bir değişim sürecine girecekleri için; Manevi ilimler ya da gizli ilimler üzerinde bilgi sahibi olan kişilere fark edilmeleri mümkündür.

Ayırma Büyüsünün Eşler Üzerindeki Etkileri

Ayırma büyüleri eşler üzerinde yapıldığında, ortaya çıkan bazı etki ya da belirtiler şu şekilde gözlemlenebilmektedir;

  • Büyü yapılan eşler arasındaki samimiyet veya sıcaklık ne derecede olursa olsun, zaman içerisinde oldukça hızlı bir şekilde bu durum değişmeye başlayacaktır. Yani büyü yapılan eşlerin arası, ilk aşamada soğumaya başlar.
  • İkinci aşamada eşlerden biri, diğerine karşı tahammülünü tamamen kaybedebilir. Bu da beraberinde sözlü tartışmaların yaşanmasını sağlayabilir.
  • Büyü yapılan eşler arasındaki fiziksel muhabbet de tamamen biter. Eşlerden biri, diğerine dokunduğunda bile kendisini kötü hissedecek kadar çok etkilenebilir.
  • Büyü haneye yapıldığında, büyüden sadece eşler değil çocuklar da etkilenebilir. Hane huzuru tamamen kaçabilir.

Ayırma Büyüsü Kimler Arasında Yapılabilir?

Ayırma büyüsü eşler arasında sıklıkla uygulanıyor olsa bile, bununla sınırlı değildir. Ayrıca şu şekilde de çeşitlendirilebilmesi mümkündür;

  • Aynı soy adını taşıyan herkes arasında yapılabilir. Zaman içerisinde aile bağları tamamen kopmuş kişiler ortaya çıkar.
  • Kardeşler arasında ya da arkadaşlar arasında yapılabilir.
  • İş ortakları arasında yapılabilir.
  • Birini bir mekan veya alışkanlıktan ayırmak için yapılabilir.

Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here