Ayırma Büyüsünü Herkes Yapabilir Mi?

İki sevgiliyi veya karı kocayı birbirinden ayırma için uygulanan manevi işleme ayırma büyüsü denilir. Ayırma büyülerinin yapımı ile insanlar arasındaki duygusal bağların koparılması sağlanabilir. Büyüyü yaptırmak isteyen insanlar ayırma büyüsünü herkes yapabilir mi merak ederler. Çünkü insanlar sahtekar medyumlar tarafından dolandırılmaktan endişe duyarlar.

Bu endişeden ötürü birçok insan büyü yaptıracağı zaman büyünün evlerinde yapabilecekleri bir tarifini ararlar. Böylece büyüyü evlerinde kendileri yapabilmeyi umarlar. Fakat kimi büyü işlemleri medyum olmayan kişilerin de evinde yapabileceği kolay ritüel aşamalarına sahip olsa da, pek çok büyünün yapımı medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde bu büyülerin tutması olası değildir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma büyüsü yaptırmak isteyenler, düşmanlarına ceza vermek veya onlardan intikam almak istiyor olabilir. Büyünün kötü niyetler ile yapılması ve etkilerinin de bu doğrultuda olması istenilen sonuçları sağlamaktadır. Ayırma büyüsüne maruz kalan çiftlerin ilişkilerinde yavaş yavaş sorunlar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Büyünün etkileri, zamanla çiftin birbirine olan hislerini azaltacak ve bağlılıklarını zedeleyecektir.

Büyü yapıldıktan belli bir süre sonra çiftin ayrılığı kaçınılmaz olacaktır. Ayırma büyüsünün bu gibi sonuçlar verebilmesi için doğru bir şekilde yapılması gerekir. Ayırma büyüleri, medyumlar tarafından özenle yapıldıkları takdirde tutan büyülerdir. Yani ayırma büyüsünü herkes yapabilir mi sorusunun cevabı olumsuzdur. Ayırma büyülerini medyum olmayan kişiler yapamaz, hatta ayırma büyülerini her medyum dahi yapamaz.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Bir medyumun ayırma büyülerini layığı ile yapabilmesi için o işleme dair yeterli tecrübeye sahip olması gerekir. Medyum hocalar belli alanlarda uzmanlık edinebilirler. Eğer bir medyum kötü niyet büyülerinde veya ayırma büyülerinde tecrübeli değilse, yapacağı ayırma büyüsünden istenilen sonuçlar alınamayacaktır.

Büyünün tutması için doğru medyum tarafından yapılması gerekir. Ayırma büyüsü yaptırmak isteyenlerin medyum seçimlerini özenli ve sabırlı bir şekilde yapmasını öneririz. Karşınıza çıkan ilk medyuma büyü yaptırmak yerine, kapsamlı araştırmalar yapmalısınız. Araştırmalarınız sonucunda size en iyi sonuçları vereceğini düşündüğünüz medyumdan yardım alabilirsiniz. Medyum seçiminizden memnun kalmak için, araştırmalarınızı yaptığınız platformların güvenilirliğine dikkat etmenizi öneririz.

1 YORUM

  1. Merhabalar ayirma büyüsü yapmak istiyorum evimde bunu nasil yapabilirim büyünün bilindik bi tarifi varsa paylaşabilirmisiniz kesin tutan bir tarif…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here