Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur

Hiç sebepsiz yere boşanan ya da sebepler olsa bile bu sebepler gerçekleşirken iradesine sahip olmadığını düşünen kişiler herkesin malumudur. Büyü, sandığımızdan daha çok hayatımızın içinde olarak bilinir. Bu da akıllara boşanma büyüsü nasıl bozulur gibi soruları getirmektedir. İletişim çağının bu denli çığırından çıkarcasına büyük gelişmelere tanık olması, ayrıca büyü gibi ilimlerin de pek çok açıdan ifşa olmasını sağlamıştır. Yani büyü hakkında hiçbir şey bilmeyen kişiler bile, çeşitli tarifleri deneyerek çeşitli amaçları gerçekleştirebilir. Bu yüzden büyüden korkmak yerine, onu tanımak ve ona karşı korunmanın yollarını bilmek gerekir.

Boşanma büyüsünü bozmak ise, büyüyü yapmak kadar basit değildir. Her büyünün bozulması aşaması, yapılması aşamasından çok daha zorlu süreçleri barındırır. Bioenerji gibi, havas ve ledün ilmi gibi sayısız gerekliliği bulunan büyü bozma seansları bilinenin aksine hocaların birkaç üflemesi ile tamamlanan bir olay değildir.

Boşanma Büyüsü Bozma Yöntemleri

Boşanma büyüsünü temelli bozmanın en iyi yöntemi, bilinçsizce büyüyü kurcalamadan doğruca bir medyuma danışmaktır. Ayrıca büyü bozma seansları gerçekleştirilirken, büyü bozmayı yaptıran kişi kimseye bundan söz etmemelidir. Unutmayınız ki, çevrenizde size en yakın olan kişiler bile boşanmanız için büyü yaptırmış olabilir. Büyü bozmadan söz ettiğiniz zaman, bu seansları kişinin baltalaması yani bozmaya çalışması mümkün olacaktır.

Doğru bir büyü bozma süreci yönetmenin birinci yolu, gizlilikten geçer. İkinci yolu, uzman bir medyuma danışman ve medyumun söylediklerini bire bir gerçekleştirmekten geçmektedir.

Boşanma Büyüsü Bozan Medyumlar

Pek çok medyum büyü yapma üzerine uzmanlık edinmiş olabilir. Ancak büyüyü bozmak, yapmaktan çok ama çok daha zor olarak kabul görür. Yani her büyü yaptırabildiğiniz medyuma, büyü bozdurabilmeniz mümkün değildir. Bu iki farklı ilmin, iki farklı uzmanlığa sahip olduğunu önce doğru şekilde kavrayabilmek gerekmektedir. Eğer herhangi bir büyünün varlığından eminseniz, hocamıza ya da başka bir hocaya da bakım yaptırdıysanız ve sonucunda büyü bozmaya gereksinim duyuyor iseniz; Hocamızı yeniden arayabilir ya da yazarak büyü bozma konusunda da kendilerinden yardım isteyerek süreci başarılı şekilde yoluna sokabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here