Boşanma Büyüsü Tersine Çevrilebilir Mi?

Boşanma Büyüsü Tersine Çevrilebilir Mi?

Boşanma büyüsü konusunda en çok merak edilen şey, büyüden etkilendiğini düşünerek boşandığını hisseden kişilerce sorulmaktadır. Bu soru ise, hiç şüphesiz ki boşanma büyüsü tersine çevrilebilir mi sorusudur. Boşanma büyüsünü bozmak, kişilerin kendi kendilerine yeniden evlenmesine sebep olmaz. Çünkü boşanma büyüsü ile boşanan kişiler, büyü bozulmadığı sürece yeniden bir araya gelmesi imkansız olan kişilerdir. Fakat büyü bozulsa bile bu birlikteliğin yeniden kendiliğinden yaşanması ya mümkün değildir ya da oldukça düşük bir ihtimaldir. Başka bir deyiş ile, boşanma büyüsünü tersine çevirmek için büyüyü bozmak yeterli değildir.

Yeniden bir evlilik büyüsü veya bağlama büyüsü işlemi yapmak gerekebilir. Ayrıca bozulan büyülerin üzerine koruma işlemleri yapılmaz ise, büyüyü yapan kişi tesirin kaybolduğunu fark ederek yeniden işlemi tekrar edebilir. Tüm bu hususlar, herhangi bir büyünün tersine çevrilmesinde anlam ifade eden önemli adımlardır.

Boşanma Büyüsünü Tersine Çevirmek İçin Ne Yapılmalı?

Sadece boşanma büyüsünü değil, herhangi bir büyüyü tersine çevirmek için yapılması gereken bazı adımlar şu şekilde olmalıdır;

  • Büyünün yapılma metodu, bakım yapan medyum tarafından tespit edilmeli.
  • Tespit işleminin sonucunda, büyü en doğru ritüel uygulanarak bozulmalı. Büyüye ait enerji, hem medyumun hem de büyü yapılan kişinin çabaları ile zaman içerisinde nötr hale getirilmeli.
  • Büyü bozulduktan sonra, kişi büyüyü bozdurduğunu ailesi dahil hiç kimseye anlatmamalı.
  • Tüm bozma seansları bittikten sonra, uygun koruma büyüsü veya tılsımları yapılmalı.
  • Koruma tılsımı işleminden sonra ise, boşanma büyüsünü tersine çevirmek için yeniden bir aşk ya da bağlama büyüsü yapılması gerekmektedir.

Boşanma Büyüsünden Sonra Yeniden Evlilik Olur Mu?

Elbette yukarıda saydığımız adımlar kusursuz şekilde gerçekleştirilirse, evlilik yeniden kolayca gerçekleştirilebilir. Ancak büyünün tek başına bozulması ve diğer adımların gerçekleştirilmemesi; Bu birlikteliğin yeniden yaşanmasını güç hale getirecektir. Manevi ilimlerde karmaşık süreçler söz konusudur ve bu süreçleri doğru yönetecek uzman medyumlara danışman önemlidir. Bu anlamda hocamızdan destek alabilirsiniz. Hocamızı arayabilir ya da yazarak boşanma büyüleri hakkında merak ettiğiniz hemen her soruyu kendisine direkt olarak yöneltebilmeniz mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here