Eşler Üzerinde Hangi Büyüler Yapılır

Kadınlar ya da erkekler, zaman zaman birbirine büyü yaptırabilirler. Büyüler sevgileri pekiştirmek ya da ayırmak amaçlarıyla yapılabilirler. Eş, sevgili gibi kişilere çoğunlukla bağlama ya da aşk büyüleri yaptırılabilir. Eşler üzerinde hangi büyüler yaptırılır diyenlerin alacağı birden fazla yanıt olacaktır. En sık yapılan büyüler arasında sabun büyüsü vardır. Bu büyünün yapılabilmesi için hazırlanacak olan malzemeler çok düşük maliyetlidir.

Bu nedenle çok fazla tercih edilirler. Yaptırılan büyüler sayesinde eşlerin birbirine olan sevgileri pekişir. Buda aralarının daha iyi olmasına neden olur. Bu büyüler çok zararlı değildir. Fakat yapan kişilerin büyüler hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Ancak bu şekilde başarılı bir uygulama gerçekleştirilebilir. Büyü yapıldığında ortaya çıkacak etkiler önceden mutlaka araştırılmalıdır.

Büyü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

Büyülerden bazıları kara büyüler olarak nitelendirilebilir. Bu büyüler yaptırmak oldukça tehlikelidir. Bir kişiye büyü yaptırıldığı zaman o kişilerde mutlaka belirtiler görülür. Dolayısıyla büyü yapıldığının anlaşılmasına neden olan belirtiler şunlardır;

  • Sosyal hayatta sorunların olması
  • Uykusuz kalma durumları
  • Sürekli oluşan yorgunluk hisleri
  • İşlerin ya da kazançların bozulması
  • Karanlıktan korkma gibi durumlar en sık rastlanan belirtilerdir.

Bu belirtiler ilk görüldüğünde, büyü etkisinde olunduğu düşünülmeyebilir. Fakat böyle bir şüphe olması durumunda, mutlaka uzman birinden yardım alınması gerekir. Eski hallerine nazaran daha farklı tutumlarda olanlar, mutlaka bir büyüden etkilenmiş olabilirler. En tehlikeli büyüler bile bu belirtileri mutlaka gösterir. Bazı büyülerin belirtileri kısa sürede görülse bile, bazıları zaman alabilir.

Büyüler Hangi Yöntemler İle Bozulur?

Büyüler yapılabildiği gibi bozulabilirler. Sadece bunun için doğru kişilerden yardım alınması gerekir. Bazı büyülerin bozulması biraz uğraştırabilir. Bazıları ise kolay büyü bozma seçeneklerine girerler. Bu da daha kolay bozulabilmelerini sağlar. Büyü etkisinde olan kişiler, ruh ve beden olarak çok sıkıntılı bir dönemden geçerler.

Bu süreçte etrafındaki kişilerde çok fazla rahatsız olabilirler. Eşler için yapılmış olan iyi büyüler olduğu kadar, kötü büyülerde vardır. Bu büyülerden dolayı o kişilerin evlilikleri bitme durumuna kadar gidebilir. Büyülerden kurtulmak isteyenler, Allaha sığınmalı ve ondan yardım istemelidir. Eşler arasındaki birliktelik ancak bu şekilde korunabilir. Bunun yanı sıra, büyülerden korunmak için sure ya da dualarda okunabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here