Eşleri Ayırma Büyüsü

İki insan arasındaki duygusal bağları koparmak ve onları birbirinden ayırmak için yapılan büyülere ayırma büyüleri denilmektedir. Ayırma büyülerinin kendi içlerinde çeşitleri vardır. Belli büyüler sadece sevgili olan kişileri ayırmaya yetecek etkilere sahiptir. Evli çiftleri ayırabilmek için ise eşleri ayırma büyüsü yaptırmak gerekecektir.

Eğer sizin de düşmanlarınıza ceza vermek için ayırma büyüsü yaptırmak gibi bir isteğiniz varsa doğru yerdesiniz. Ayırma büyülerine dair insanların pek çok soruları ve merak konuları vardır. Yazımızda büyü hakkında en çok merak edilen konulara aydınlık getireceğiz. Bu sayede büyüyü yaptırmak isteyen kişiler kafalarındaki soru işaretlerinden kurtularak istedikleri büyü işlemini yaptırabilecekler.

Ayırma Büyüsünün Etkileri

Ayırma işlemi, yapılış yöntemine ve kime yapıldığına bağlı olarak farklı etkiler gösterebilecek bir büyüdür. Ayırma büyüsü gibi kötü niyet büyülerinin etkilerinde kişiden kişiye değişiklikler görülmesi doğaldır. Özellikle büyü yapılan birden fazla kişi varsa ve bu kişiler birliktelerse büyünün etkilerinden değişimlere rastlanabilir.

Ayırma büyüsü yapılan çiftin aralarındaki bağlar ne kadar kuvvetli ise  o kadar etkili bir ayırma büyüsü yaptırmak gerekecektir. Büyü yapılacak çifte yapılması gereken büyünün seçiminde uzman medyum hocanıza güvenebilirsiniz. İşinde iyi medyum hocalar hangi durumda hangi büyüyü yapmaları gerektiği konusunda doğru kararları alabilirler. Eşleri ayırma büyüsü yaptıracak kişilerin medyum seçimleri ise daha büyük bir önem taşır. Çünkü eşleri birbirinden ayırmak için başvurulabilecek büyüler sınırlıdır. Bu işlemlerin etkilerindeki farklılıklara dikkat edilmez ise yapılan büyünün direkt olarak tutmaması gibi bir ihtimal vardır.

Eşleri Ayırma Etkili Büyünün Yapımı

Yaptıracağınız büyünün tutabilmesi için öncelikle büyü yaptıracağınız kişilere uygun etkileri olduğundan emin olmalısınız. Bundan emin olabilmeniz kendi başınıza mümkün değildir. Böyle bir değerlendirmeyi büyüyü yapacak uzman medyum hoca yapabilir. Bu nedenle medyum seçiminize büyük bir özen göstermelisiniz.

Medyum arayışlarını sabırsız ve dikkatsiz bir biçimde sürdüren kişiler yaptırdıkları büyülerin sonuçlarından memnun kalmaz ve pişman olabilirler. Özellikle ayırma büyüleri gibi kötü niyet büyüleri söz konusu olduğunda; büyünün yapımı için yardımına başvuracağınız medyum seçimine daha da büyük bir özen göstermenizi öneririz.

1 YORUM

  1. Merhabalar eşimden ayrılmak istiyorum bana karşı davranışları artık güvenliğimden şüphe duymama sebep oluyor ne yapsam bilmiyorum çok çaresizim ama ayrılmak istediğimi ona söylesem bana neler yapar bilmiyorum yardım isteyebileceğim başka kimse yok bunun için ayırma büyüsü yapmak istiyorum bu işlemi yaptırırsam eşim beni sorunsuz bir şekilde rahat bırakır mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here