Evde Ayırma Büyüsü Yapmak

İki insan arasındaki duygusal bağları zedelemek ve koparmak için yapılan büyülere ayırma büyüleri denilir. Ayırma büyüleri, insanların düşmanlarına ceza vermek veya onlardan intikam almak için yaptırdıkları kötü niyet büyüleridir. Son zamanlarda bu işleme başvurmak isteyenler evde ayırma büyüsü yapmak için tarifler ararlar.

Bu arayışın sebebi, insanların sahtekar medyumlar tarafından dolandırılmaktan korkuyor, endişe duyuyor olmasıdır. Bu çok doğal bir endişedir ve sebebini de anlayabiliyoruz. Çünkü son zamanlarda sahtekar medyumların sayısı bir hayli artmışlardır ve her yerden insanın karşısına çıkabilirler. Söyledikleri yalanlar ve tuzakları ile insanları kandırmak, dolandırmak için ellerinden geleni yaparlar.

Ayırma Büyüsünü Herkes Yapabilir Mi?

Böyle bir engelin varlığından endişe eden insanlar ise ayırma büyüsünü evlerinde yapmak için büyünün tarifini ararlar. Fakat internet üzerinden bulacağınız tarifleri evinizde yapmaya kalkışmanız, dolandırılmaktan çok daha büyük zararlara yol açabilecektir. Bunun da sebebi yine sahtekar medyumlardır. Sahtekar medyumlar internette tehlikeli büyülerin tariflerini başka büyülermiş gibi paylaşırlar. Bu yaptıkları ile o tarifleri başka umutlar ile deneyen insanları zor durumlara sokarak kendilerine muhtaç bırakırlar.

Sahtekar medyumların bu tuzağına düşmemek ve büyük bir tehlike altında kalmamak için internette karşılaştığınız çarpıtılmış büyü tariflerini evinizde denememelisiniz. Ayrıca ayırma büyüleri herkesin yapabileceği büyüler değildir. Doğru bir ayırma büyüsü tarifi bulsanız dahi, medyum olmayan kişiler tarafından yapılan ayırma büyülerinin tutması imkansızdır.

Ayırma Büyüsü Yapmak İçin Gerekenler

Evde ayırma büyüsü yapmak isteyenlerin yine de başvurabileceği başka ve daha güvenli bir yol vardır. Ayırma büyülerini yapabilmek ve istenilen sonuçları alabilmek için doğru ritüel aşamalarının doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Bunun için ayırma büyülerinde tecrübeli bir medyum ile anlaşıp yardım isteyebilirsiniz.

Kimi medyumlar uzaktan yardımlar ile büyülerin yapılmasını sağlayabilirler. Anlaşacağınız bir medyumdan uzaktan büyüye yardım etmesini ve sizi yönlendirmesini isteyebilirsiniz. Büyünün meşakkatli aşamalarını medyumunuz uzaktan tamamlayabilir ve geri kalan aşamaların tamamlanması için size gereken talimatları verebilir. Bu sayede evinizde ayırma büyüsü yapabilir ve istediğiniz sonuçları başarıyla, risksiz bir şekilde elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here