Kavga Büyüsü Nasıl Bozulur

Kavga Büyüsü Nasıl Bozulur

Kavga büyüsü, son derece tehlikeli olabilir ve bozulmadığı takdirde fiziksel olarak da ortaya koyduğu tehlikeler günden günde artabilir. Yani şunu demek istiyoruz; Kavga büyüsü yapılan kişi ya da kişiler arasındaki kavga fiziksel boyutlara erişebilir. Eşler arasında yapıldığında, eşlerden biri diğerine büyük zararlar verebilir. Eşini dövebilir, eşini tehdit edebilir, psikolojik ve fiziksel olarak işkenceye varırcasına şiddet yöntemleri deneyebilir.

Bu yüzden kavga büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı oldukça mühimdir. Kavga büyülerini bozmak için birincil olarak danışılması gereken kişiler, elbette alanında uzman medyumlar olmalıdır. Bilmeniz gereken en önemli husus budur. Evde kendiniz çeşitli teknikler deneyerek büyünün etkilerini yavaşlatabilir veya bir süreliğine tamamen yok edebilirsiniz. Fakat büyü yok edilmediği sürece, bu etkiler sürekli olarak tekrar etmeye de devam edecektir. Bir büyüyü geçici olarak devre dışı bırakmak, sizlere sürekli olarak huzur sağlamada etkili değildir. Yine de geçici şekilde bile olsa etkisiz hale getirebilmek için uygulanabilecek yöntemler şu şekildedir;

Kavga Büyüsü Bozma Yolları

Kavga büyüsünü evde geçici olarak bozma yolları;

  • Defne yaprağı tütsülenerek evde gezdirilebilir. Bu ayrıca tüm kötü büyüler için nötrleyici bir etkiye sahiptir. Yani evinizin enerjisini kısmen de olsa düzeltmenize yardımcı olabilir.
  • Aynı şekilde ada çayı yaprakları tütsülenerek evde gezdirilebilir. Dumanlarını kesinlikle solumayınız. Evinizi iyice havalandırınız.
  • Tuz ve sirkenin, enerji üzerinde etkili olduğu da bilinen yöntemle arasında yer almakdatır. Bu yüzden tuzlu ve sirkeli su ile evinizin her yerini, eşyalarınız da dahil olmak üzere temizleyebilirsiniz.

Kavga Büyüsü Bozulmazsa Ne Olur?

Kavga büyüsü bozulmazsa gidebileceği en uç nokta, fiziksel şiddettir. Ancak bu fiziksel şiddetin ölçüsünü belirleyen şey büyü değildir. Kişinin karakteri ya da musallatı olup olmaması gibi durumlar burada etken olarak kabul edilir. Kişide kavga büyüsü ile beraber bir musallat durumu varsa, kişi delirmiş ya da cinnet geçirmişçesine saldırgan hale gelebilir. Ki bu bir insanın başına gelebilecek en kötü, en tehlikeli durumlar arasında yer alır. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak destek alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here