Kavga Büyüsü Nedir

İki insan arasında sorunlar çıkarmak ve onların birbirine olan hislerini zedelemek için yapılabilecek birçok kötü niyet büyüsü vardır. Bu büyülerden birisi de kavga büyüsüdür. Peki bu kavga büyüsü nedir ve nasıl etkileri vardır diye soruyor olabilirsiniz. Yazımızda sizlere bu soruların yanıtlarını verirken bir yandan kavga büyüleri hakkında bilinmesi gereken önemli detaylardan bahsedeceğiz.

Kavga çıkarmak büyüsü, iki insan arasında sorunlar oluşturmak için yapılan bir büyüdür. Büyünün isminden de anlaşılacağı üzere kavga çıkarma etkileri vardır. Fakat kavga büyüsünün etkisi bununla sınırlı değildir. Kavga büyüsünün dolaylı olarak gösterdiği daha birçok etkisi olacaktır. Büyüyü yaptıranlar, arasını bozmak istediği kişileri tüm bu etkilere maruz bırakabilirler.

Kavga Büyüsü Kimlere Yapılır

Kavga çıkarma niyeti ile yapılan büyünün kimlere yapılabileceği üzerine de sorular almaktayız. Kavga büyüsü nedir diye merak edenler şunu da bilmelidirler ki, bu işlem sadece çiftlere yapılan bir büyü işlemi değildir. Kavga büyüsünün sevgili olmayan kişilerin arasını bozmak için de yapılması mümkündür.

Kavga büyüsü ile sevgililerin, eşlerin veya arkadaşların aralarından kavgalar çıkartılabilir. Büyünün etkisinde kalan kişiler, birbirleri ile çok sık kavga etmeye başlayacaklardır. Büyüye maruz kalan kişilerde görülecek bir diğer etki ise, büyünün onları karşılarındaki kişiye karşı daha da sinirli bir hale getirecek olmasıdır. Büyünün bu etkileri iki tarafta da ortaya çıkar ve onları birbirine düşürür.

Kavga Büyüsü Yapan Medyumlar

Kavga büyüsünün yukarıda anlattığımız gibi işleyebilmesi için doğru bir şekilde yapılması şarttır. Eğer büyü ritüeli doğru metotlar kullanılarak doğru medyum hoca tarafından yapılmaz ise istenilen sonuçları almak imkansız bir hale gelecektir. Büyünün tutması için sağlamanız gereken belli koşullar vardır. Öncelikle büyü yaptıracağınız medyum hocanın gerekli niteliklere sahip olup olmadığına emin olmalısınız.

Bir medyum hocanın yeterli seviyede tecrübeye ve bilgi dağarcığına sahip olduğuna emin olabilmek için hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Medyum hocalar hakkında yapılan yorumlar, o medyumlara daha önce işlem yaptıran kişilerce yapılır. Bu yorumlar aracılığıyla onlara kimlerin büyü yaptırdığını ve ne gibi sonuçlar aldıklarını öğrenebilir, medyum seçiminizde bu bilgiyi kullanabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. kavga büyüsü yapılmış ilişkide neler yaşanır ne gibi belirtisi vardır kavga ettirmesi dışında?? nasıl emin olabilirim bizim ilişkimizde de olmadığına

  2. Eşimin ailesinin bize kavga büyüsü yaptığından korkuyorum nasıl emin olabilirim nasıl bozulur bu işlem, eşim hiç inanmaz öyle şeylere o yüzden medyuma götüremem onu kendim evde bozmamın yolu varmı söylermisinz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here