Kavga Büyüsü Yapan Medyum

Kavga Büyüsü Yapan Medyum

Soğutma ve ayırma işlemlerinden sonra, özellikle kavga büyüleri sıklıkla eşler arasında yapılması tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Kavga büyüsünün iyi amaçla kullanıldığı görülmemiştir. Ancak sıklıkla tercih edildiği de gönül rahatlığı ile söylenebilir. Kavga büyüsü yapan medyum arıyor iseniz ve kendinizce haklı sebepleriniz olduğunu düşünüyor iseniz, büyü hakkındaki tüm detayları da iyice öğrenmeniz son derece önemlidir. Pek ala, kavga büyüsü nedir, neden yapılır, hangi medyumlar tarafından yapılmalıdır?

Öncelikle kavga büyüsü, iki farklı türde incelenebilir. Fiziksel ya da psikolojik olarak iki farklı şekilde niyet edilebilir. İkisinin birlikte yapılabilmesi de gayet tabii mümkündür. Sadece psikolojik şiddet düşünülerek yapıldığında, eşler arasında sürekli yüksek sesli kavgalar yaşanır ancak bu yüksek sesli kavgalar fiziksel şiddete dönmez. Yani eşlerden biri, diğerini dövmeye kalkışmaz. Ancak fiziksel amaçlar ile niyet edildiğinde, eşlerden biri cinnet geçirmişçesine diğerini dövmeye çalışabilir ya da gerçekten büyük bir şiddet ortaya koyarak dövebilir. Ki bu nedenle çok ama çok tehlikeli, kötü bir büyüdür.

Kavga Büyüsü Yapan Hocalar

Kavga büyüsü yapan hocalar bulmak, büyünün ortaya çıkaracağı kötü sebepler nedeniyle kolay değildir. Çünkü bu gerçek anlamıyla karanlık bir büyüdür, çok güçlü karanlık enerjiler kullanılarak yapılır ve kişinin iradesi üzerinde büyük etkiye sahiptir. Eğer bu irade sürekli olarak kontrol edilmek isteniyor ise, cin musallatları bu büyüyü etkili hale getirmenin en başarılı yolu olarak görülür.

Kişiye musallat edilen cin, onu musallat edenden sürekli olarak direktifler alabilir ya da almadan bile kendi kendine kişiyi kontrolü altına alarak cinnet noktasına kadar getirebilir.

Kavga Büyüsü Kimde Yaptırılmalı?

Kavga büyüsü eğer gerçekten gerekli görülmüyor ise, kimseye yaptırılmamalıdır. Ancak gerekli görülüyor ise, kara büyü üzerinde uzmanlığı olan kişilerce yapılması gerekmektedir. Çünkü rahmani şekillerde yapılabilen herhangi bir kavga büyüsü bulunmamaktadır. İyi amaçlar taşıyabilen büyülerin, rahmani yapılabilme yöntemleri bulunabilmektedir. Fakat bu gibi sadece kötülük için yapılan işlemler mutlaka kara büyü ritüellerine ihtiyaç duyar. Pek çoğu kanla yapıldığı gibi, pek çoğu hayvan kurban edilmesine de ihtiyaç duyuyor olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here