Kavga Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Kavga Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Kavga büyüsünün etkileri nelerdir sorusu pek çok araştırmacı tarafından merak konusu olmuştur. Çünkü kavga büyüsü, diğer manevi ilim uygulamalarına kıyasla iyi hiçbir yanı olmayan çok az büyüden biridir. Doğrudan karanlık bir büyü olarak kabul edilir ve pek çok kişi tarafından yapılması uygun görülmez. Hatta ülkemizde bu işlemi yapmayı kabul eden medyum ve hoca sayısı da oldukça az olarak bilinmektedir. Kavga büyüsünün hiçbir iyi yanının olmamasının nedeni, büyü yapılan kişinin fiziksel olarak da şiddete başvurabileceği ihtimalidir. Elbette büyü, bunun olmaması için niyet edilerek de yapılabilir. Fakat birini tabiri caiz ise merhametten yoksun bırakarak bir canavara dönüştürmek, iradesini tamamen kontrol altına almaktan geçer. Bu da uzun vadede son derece tehlikeli bazı durumları ortaya çıkarabilir.

Örneğin kavga büyüsünün etkileri arasında, kişinin sadece bir kişiye karşı değil pek çok kişiye karşı öfkeli olması, öfke nöbetleri geçirmesi ya da çekilmez bir ruh haline bürünmesi de bulunmaktadır. Bu durum eğer kontrol edilemezse, büyü yapılan kişi işini, evini, eşini, ailesini, çocuklarını kaybedebilir. Çünkü etkiler insanları korkutacak kadar şiddetli şekilde ortaya çıkmaktadır.

Kavga Büyüsünün Psikolojik Etkileri

Kavga büyüsünün psikolojik etkileri şu şekildedir;

  • Kişi kendisini sürekli bir paranoya harbinde düşünür. Çevresindekilerin ona zarar vermek istediği hissine kapılır ve zamanla bundan emin olur.
  • Kişi stres altında hisseder. Bazen yaptığı çoğu şeyi neden yaptığını bile bilmez. Aptal gibi hisseder ve kararları kontrolü dışında gerçekleşir.
  • Sinir seviyesi sürekli olarak yüksektir. En ufak durumlarda bile, hatta hiç sebep yokken bile kişi duvarları yumruklamak isteyebilir.
  • Kişinin çevresindekiler, büyü yapılan kişiden zaman içerisinde uzaklaşmaya başlayacak ve büyü yapılan kişi haliyle yalnız hissetmeye başlayacaktır.

Kavga Büyüsünün Fiziksel Etkileri

Kavga büyülerinde fiziksel etkiler tek bir başlık altında incelenir, o da kişinin fiziksel şiddete başvurma eğilimidir. Yani büyü yapılan kişi, niyet edilen şekilde bir kişiye veya birkaç kişiye şiddet uygulamaya başlayabilir. Eşini veya çocuklarını dövebilecek kadar ciddi bir sinir duygusu hissedebilmektedir. Detaylı bilgi için, arayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here