Kısmet Bağlama Büyüsü

İnsanlar kısmetine ulaşmak için zaman zaman sabırsızlanabilirler. Kimisi kısmetini erken yaşta bulur ve mutlu bir yuvanın temellerini oluşturmaya başlar. Fakat kimisinin kısmeti çeşitli nedenlerden ötürü kapanmıştır ve hayatında öyle bir ilerleme yaşayamaz. Kısmet bağlama büyüsü, kişinin kısmetinin kapanmasına sebep olacak bir işlemdir.

Bir insanın kısmeti üç sebepten ötürü kapanabilir. Birincisi tamamıyla talihsizlik ve nazar gibi manevi durumlardır. İnsan talihsizlikten ötürü bir türlü kısmetine denk gelemeyebilir. Veya nazar değmiştir ve kısmeti ile yolları bu sebeple kesişmez. Kişinin kısmetinin kapanmasına yol açan bir diğer etken kötü enerjidir.

Kısmeti Bağlanmış Kişi Ne Yapmalı

Kötü enerjiler ikiye ayrılır. Birincisi öte alemsel enerjilerdir, ikincisi ise manevi enerjilerdir. Manevi enerjiler insanın daima etrafından bulunan ve günlük duygularında değişimlere yol açabilen enerjilerdir. Öte alemsel enerjiler ise kişiye büyü yoluyla bulaşmış kötü enerjilerdir. Manevi enerjileri iyi hale getirmek için tamamıyla içsel huzura ulaşmanız gerekir. Manevi kötü enerjileri kovmak için iyi düşünmeli, iyiye odaklanmalı ve iyi hissetmelisiniz.

Öte alemsel kötü enerjilerden kurtulmak içinse arındırma ritüeli yapılmalıdır. Bu enerjiler daha önce büyü yapılmış bir alanda bulunursanız veya büyü yapılmış birisiyle temas halinde olursanız size etki edebilir. Kurutulmuş adaçayı yapraklarını tütsü misali yakarak etrafınızda gezdirmeli, ardından 3 kere Ayetel Kürsi okumalısınız. Sonrasında yıkanmanız ama yıkanırken bir miktar sirke kullanmanız gerekecektir. Bu ritüel insan üzerindeki kötü enerjileri kovma konusunda etkili olabilmektedir.

Kısmet Bağlama Etkilerinden Nasıl Kurtuluruz

İnsanın kısmetinin kapanmasına yol açacak son ama en tehlikeli etken ise kötü niyetli büyüye maruz kalmaktır. Kısmet kapama büyüsü ve kısmet bağlama büyüsü işlemleri, kişiye düşmanları tarafından kötü niyetler ile yapılır. Bu işlemlere maruz kalan kişinin kısmeti kapanacak veya bağlanacaktır. Kişi büyü bozulana kadar kısmetini bulamayacaktır.

Kısmet bağlama işlemini bozmak için evinizde kendi başınıza uygulayabileceğiniz bir metot yoktur. Bozması bir hayli çetrefilli olan bu büyüler, uzman bir medyumun yardımı ile bozulabilir. Kısmet bağlama işlemine maruz kalan kişiler bir an bile oyalanmadan işinin ehli bir medyum ile iletişime geçmelidirler.

1 YORUM

  1. Sanırım benim de kısmetimi bağlamışlar bundan nasıl kurtulurum lütfen yardım edin. BU yazanları okudum denedim de ne zaman sonuç alırım. Denilenleri uyguladım dua da okudum ama o enerji içinmiş sanırım. Benim üzerimdeki şey büyüyse nasıl anlayabilirim bunu? ikisinin farkı ne nerden anlaşılıyor?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here