Rahmani Ayırma Büyüsü

Rahmani büyüler, iyi niyetler iyi yapılan büyüler olarak bilinirler. Ayrılık ise bir veya daha fazla insan için kötü bir sonu akla getirir. Bu durumda rahmani büyülerin ayırma büyüleri ile olan bağını anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Rahmani ayırma büyüsü, birbiri için hayırlı olmayan iki insanı ayırmak için yapılan büyülere verilen isimdir.

Eğer çevrenizde birbirleri için doğru kişi olmayan çiftler var ise onları bir süre gözlemleyebilirsiniz. Bu durumda fark edeceksiniz ki birbirlerine farkında olmadan ciddi zararlar veriyorlar. Birbirleri için uygun veya doğru olmayan kişilerin bir şekilde bir araya gelmesi durumunda birden fazla insan üzülecektir. Hem o kişilerin asıl kısmetlerine hem de mutsuz bir ilişki sürdürecek olan çifte haksızlık olacaktır.

Rahmani Ayrılık İşlemi Kimlere Yapılabilir

Belli durumlar veya tesadüfler sonucunda iki insan birbirleri için yaratılmış olmasalar dahi bir araya gelebilirler. Bu birliktelik ilk başlarda rahatsızlık vermese de bir süre sonra çiftin yorulmasına, üzülmesine ve kendini kapana sıkışmış hissetmesine neden olacaktır. Çoğu insan partnerinden ayrılma konusunda ciddi bir güçlük çeker.

Sırf ayrılmaktan korktuğu için sevmediği kişiler ile bir ömür geçiren insanlar vardır. Ancak bu iki kişi için de doğru olmamaktadır. Kişi ayrılmayarak hem kendisine haksızlık eder, hem de ayrılmadığı kişiye ve ayrılmadığı kişinin asıl kısmetine. Böyle durumlarda ilişkinin dışından birisi rahmani ayırma büyüsü yaptırarak birden fazla kişiye iyilik yapabilir.

Rahmani Büyü ile Ayırma

Rahmani büyü ile çiftleri birbirinden ayırma konusunda dikkat edilmesi gereken belirli detaylar vardır. Eğer büyünün rahmani etkiler göstermesi gerekiyorsa rahmani niyetler ile yapılması mühimdir. Büyü genellikle yanlış kişiler ile ilişki kuran kişilerin yakınları tarafından yaptırılır.

Rahmani etkileri olan ayırma büyüsünü en çok tercih eden kişilerden biri de kısmeti yanlış kişiyle birlikte olan kişilerdir. Eğer sizin de ruh eşiniz bir başkası ile sevgili ise onları ayırmak için rahmani büyülere başvurabilirsiniz. Bu durumda onların ayrılması, kısmetinizin kendisi için hayırlı birisiyle birlikte olmasına bir şans tanır. Bu da ona bir iyilik olacaktır. Rahmani büyülerin ayırma niyetiyle ile yapılması anında kötü niyet güdülür ise büyü tutmayacaktır. Bu nedenle büyüyü yaptırmadan önce niyetinizin ne olduğundan emin olmalısınız.

 

1 YORUM

  1. Merhabalar , büyü rahmani olunca sevdiğimiz kişiyi sevgilisinden ayırabiliyor muyuz? Sevdiğim kişi kendisine hiç uygun olmayan birisiyle sevgili şu an ama seviyor onu. Ama ayrılmaları yazıdaki gibi hayırlı olur yani. Tutar mı büyü bu durumda lütfen söyler misiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here