Sabun ile Soğutma Büyüsü

Sabun büyüsü, kötü niyetler ile yapılan ve çiftlerin arasını bozan bir büyü işlemidir. Sabun ile soğutma büyüsü yapılabildiği gibi, bağlama büyüsü yapmak da mümkündür. Anlayacağınız üzere sabun büyüsü çift ağızlı büyülerden birisidir. Yani aynı büyü işlemi birbirinden farklı birden fazla amaç için uygulanabilir.

Tabi ki büyünün farklı amaçlar ile yapılabilmesi için bu esnada geçireceği belli değişimler vardır. Büyünün iki farklı amaçla yapımı arasındaki farkların başında doğal olarak büyünün yapılış niyeti gelir. Bir diğer farklılık ise ritüelleri sırasında yapılan ufak bir değişikliktir. Bunun dışında iki işlemin yapılışı tamamı ile aynıdır.

Sabun Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Sabun büyüsü yaptırmak isteyen insanların iki farklı niyetle de bu büyüyü yaptırması mümkündür. Büyüyü yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan birisi ise sabun büyüsü kimlere yapılabilir olmaktadır. Büyüyü bağlama niyeti ile yaptıracak olan kişiler eşlerine veya sevgililerine bu işlemi yaptırabilirler. Henüz sevgili olmadığınız birisini kendinize bağlamak amacıyla sabun büyüsü yaptıramazsınız.

Sabun ile soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler ise büyünün etkilerini çiftlere yönlendirebilirler. Evli çiftlere veya sevgililere yapılabilen bu işlem, iki kişinin birbirinden uzaklaşmasına yol açacaktır. Büyünün etkileri altındaki kişiler birbirine daha fazla katlanamaz hale gelecektir. Kavgaları ve anlaşmazlıkları arttıkça birlikteliklerini daha fazla devam ettiremeyeceklerini anlarlar. Büyünün etkileri ile birlikte mutlu olan iki kişiyi birbirinden tamamen soğutmak mümkündür.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Sabun büyüsü yaptırmak isteyen çok sayıda insan vardır. Bu sayının birçok büyüden daha fazla olmasının nedeni ise, sabun büyünün iki farklı amaçla yapılabiliyor olmasıdır. Büyünün etkilerinden yararlanmak isteyen kişilerin en büyük meraklarından birisi de büyünün nasıl yapıldığıdır. Sabun büyüsünün meşakkatli bir ritüeli vardır.

Bu ritüel sadece uzman medyumlar tarafından layığı ile tamamlanabilir. Ziyaretçilerimize önerimiz, sabun büyüsünden istedikleri sonuçları alabilmek istiyorlarsa doğru medyum seçimini yapmaları olacaktır. Gerekli niteliklerden yoksun kişilerin sabun büyüsü yapma girişimleri kötü sonuçlanabilir. Böyle riskler altında kalmamak için uzman bir medyumdan yardım almalısınız. Bu sayede yaptıracağınız büyünün tutma ihtimali olmasını sağlayabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Hayırlı geceler soğutma büyüsü yaptırmak için yazıyorum ama bu işlemi yaptırırsam benim başıma bit şey gelebilir mi büyünün geri tepmesi veya yan etkisi olması gibi bi ihtimal varmıdır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here