Soğutma Büyüsü Evde Yapılır Mı

Soğutma Büyüsü Evde Yapılır Mı

İnternet üzerinde büyü nasıl yapılır araştırması yapan pek çok kişi, sözde büyü tarifleri ile kendilerini ve hanelerini büyük tehlikelere atabilmektedir. Soğutma büyüsü evde yapılır mı sorusu, soğutma büyüsü ile ilgili en çok aratılan terimlerden biridir. Bunun tehlikeleri ise, birden fazla şekillerde ortaya çıkabilmektedir. Bilinçsiz ve amatör herhangi birinin büyü yapmaya çalışması, kişinin aurasına ve ruhuna kalıcı şekilde zarar verebilir. Ayrıca büyüler, ortaya inanılmaz büyüklükte bir manevi enerji çıkarabilmektedir. Yani bunun sonucunda, cinlerin dikkatini olağan durumlardan daha fazla çekebilirsiniz. En çok da bu sebeple büyü yapmaya çalışan kişilerde, cin musallatı durumları gayet tabii görülebilmektedir.

Soğutma büyüsü kesinlikle ve kesinlikle evde yapılmaması gereken bir büyüdür. Çünkü temelinde karanlık enerji yer almaktadır. Eğer büyüyü başarıyla yapsanız bile, ki bu ihtimal çok düşüktür; Yine de büyünün ortaya çıkardığı durumlar sizi mutlu etmeyecektir. Çünkü enerji, üç boyutlu varlıklar gibi davranır. Yani uygun şekilde nötr hale getirilmediğinde evinizde bulunmaya devam eder. Başka birine büyü yapmaya çalışırken, aynı büyüden daha büyük oranda kendinizin etkilenmesi çok mümkündür.

Evde Soğutma Büyüsü Yapmanın Zararları

Evde soğutma büyüsü yapmanın zararları, madde madde şu şekilde listelenebilir;

  • Evde yapılan büyüler, evin enerjisini kalıcı olarak bozabilir. Bu da hane halkının sürekli yorgun veya huzursuz hissetmesine neden olur.
  • Evde yapılan soğutma büyüsü, eğer doğru korumalar yapılmadan yapılıyor ise; Yapan kişiyi büyük ölçüde etkileyecektir. Büyüyü yapmayı deneyen kişinin kendine gelmesi onlarca yılı bulabilir.
  • Evde yapılan büyüler, cinlerin dikkatini büyük ölçüde çekmektedir. Cinler, bu tip enerji değişimlerini kolayca sezinlerler. Ve haliyle büyü ile uğraşan kişilere musallat olmaktan da çekinmez. Bu tip işlemler anca doğru korumaları yapan medyumlar tarafından zararsız şekilde uygulanabilmektedir.

Bilinçsizce Soğutma Büyüsü Yapmanın Tehlikeleri

Yardıma ihtiyacınız olan her konuda, o konunun uzmanı ile iletişime geçerek işlem yaptırmak en doğrusudur. Nasıl ki hasta olduğunuzda doktora gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz, aynı şekilde manevi ilimlerde de sadece manevi ilimler üzerinde uzmanlığı olan kişilerden yardım almanız doğru olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here