Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?
Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

İki kişinin arasını açmak amacıyla yapılan büyüye soğutma büyüsü denir. Genel anlamda bu durumu ifade etse de aslında bu büyünün birçok çeşidi vardır ve farklı amaçlar taşıyabilmektedir.

Bazıları bu büyüyü yaptıran taraf iken bazıları ise bu büyüye maruz kalan taraf olmaktadır. Peki soğutma büyüsü nasıl anlaşılır? Örneğin birbirleri ile çok iyi anlaşan evli bir çift var ve bu çift ortada hiçbir şey yokken birden birbirlerinden soğumaya başlıyor ya da boşanma kararı alıyorsa soğutma büyüsüne maruz kalmış olabilirler. Elbette bu örnek tamamen bir varsayımdır. Kesinliği bulunmamakla birlikte ihtimaller arasında düşünülmesinde de yarar vardır.

Soğutma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Soğutma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna pek çok doğru cevap verilebilir. Evli çiftlerin ani bir kararla boşanmak istemeleri, sevgili ve nişanlıların birbirinden soğuyarak ayrılmak istemeleri, büyü yapılan herhangi iki kişinin aralarının açılması, dostluklarının bozulması ve küsmesi, aralarında bulunan duygusal bağın bozulması gibi belirtiler soğutma büyüsünün yapıldığını işaret edebilir. Bu büyü birbirini seven iki insanın arasına girdiğinden, huzur kaçırdığından kötü niyet taşımaktadır. Bu nedenle kara büyü kapsamına giren bir yöntemdir. İslam dininde hiçbir büyüye yer yoktur ancak bu büyü çok daha tehlikeli olanıdır. Çünkü insanların kader çizgilerine yani hayatlarına doğrudan bir müdahale anlamı taşımaktadır. Bu bakımdan son derece temkinli olunmalı ve işin neticeleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Soğutma Büyüsünün Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Soğutma büyüsünün yapıldığını nasıl anlarız sorusunun tek ve kesin bir cevabı bulunmamaktadır. Büyüler her ne kadar çok sık yapılsa da her insanın aklına kolay kolay gelebilecek bir şey değildir. Günlük hayatımızda bizi son derece şaşırtan, beklenmedik olaylar yaşanabilmektedir. Bu durumları anlamlandırmak çoğu zaman zor olmuştur. Ancak bu durumun arkasında bir büyü olabilir. Çünkü büyüler gerçekten de çok ani ve kesin sonuçları olan yöntemlerden biridir. Örneğin çok iyi anlaşan bir çift var ve bu çiftin arası birdenbire bozuluyor. İşte bu durumda akıllara soğutma büyüsünün yapıldığı ihtimali gelmelidir.

Soğutma Büyüsü Belirtileri

Soğutma büyüsü belirtileri bakımından son derece farklılık gösterebilir. Ancak yine de bunu anlamanın bazı küçük detayları bulunmaktadır. Soğutma büyüsü yapılan kişide genellikle ilk görülen durumun sebepsiz yere bir soğukluk duymasıdır. Bu kişi ani bir şekilde karşısındaki kişiden yani partnerinden uzaklaşacak ve ona ilgisiz davranacaktır. Durduk yere tartışmalar çıkacak, huzursuzluklar yaşanacak ve iletişim kurmak adeta imkânsız hale gelecektir. Ortada belirli ve somut bir neden yokken bu kişiler ayrılma ya da boşanma raddesine gelebilecektir. İşte bu gibi durumlarda yani sebebinin ne olduğunu kimsenin bilmediği ve anlamlandıramadığı durumlarda akıllara soğutma büyüsünün yapıldığı gelebilmektedir. Bu durumda soğutma büyüsü nasıl bozulur bunun yolları araştırmalıdır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer size ya da yakınınızdaki bir kimseye soğutma büyüsünün yapıldığından şüpheleniyorsanız yapmanız gereken şey basittir. Hemen bir medyum ya da hocadan bu konuda yardım almalısınız. Ancak seçeceğiniz hoca ya da medyum bu konuda kesinlikle tecrübeli ve bilgi sahibi olmalıdır. Soğutma büyüsü nasıl bozulur sorusunun en doğru cevabı bir hoca ya da medyuma başvurmak olacaktır. Büyünün çabuk bir şekilde bozulması, bu durumun erken fark edilmesi ile oldukça bağlantılıdır. Yani bu durum ne kadar erken fark edilmiş ise o kadar iyidir. Bazı büyüler çok daha etkili ve güçlü şekilde yapılmış olabilmektedir. Yine de bozmak mümkündür. Bunun için mutlaka iyi bir medyum ve hoca bulmalısınız.

Soğutma Büyüsü Bozan Medyum Hocalar

Soğutma büyüsü kolayca yapılan ve kolayca da bozulan büyülerden değildir. Bu büyü bir kara büyü çeşididir. Soğutma büyüsünü bozan medyum ve hocalar bulunmaktadır. Bu kimselerden alacağınız yardım sayesinde bu büyüyü ve oluşturduğu olumsuz etkileri yok edebilirsiniz. İster size yapılmış olsun isterseniz de bir yakınınıza değişen bir şey olmayacaktır. Eğer böyle bir büyünün varlığından şüphe ediyorsanız yapmanız gereken şey bu konuda kendini ispatlamış, kendine güvenen ve elbette büyüler konusunda tecrübeli olan medyumlardan yardım almaktır. Unutulmamalıdır ki piyasada medyum ve hoca adı altında işler yapan çok sayıda sahtekâr vardır. Bu tuzağa düşmemek için iyi bir araştırma yapılmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here