Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Pek çok kişi, üzerinde büyü olduğunu düşünerek, internet üzerinden çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmaların sonucunda ulaştıkları okumalar ya da ritüeller, büyü bozma ile yakından uzaktan ilgisi olmayan eylemleri içeriyor olabilir. Sürecinden emin olmadığınız ve amacı konusunda hiçbir fikriniz olmayan bu tip üçüncü sınıf ritüeller, bir büyüyü bozmaktan çok onu daha tehlikeli hale getirebilir. Bilmediğiniz antik dillerde yaptığınız her okuma, büyük risk taşıyor olabilir. Soğutma büyüsü nasıl bozulur araştırmalarınızın çıktığı yerlere, bu yüzden olabildiğince dikkat etmek gerekmektedir.

Büyü, uzmanları tarafından kolayca bozulamaması amacı güdülerek yapılan karmaşık uygulamalar bütünüdür. Eğer uzman bir hoca veya medyum size veya tanıdığınız birine soğutma büyüsü yaptıysa, bunu kesinlikle kendi çabalarınızla bozmayı denemeyiniz. Enerjinizi ya da ruhsal bütünlüğünüzü bozarak, istenmeyen durumlar ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Pek ala, büyülerin evde denenebilecek yöntemler ile etkilerini azaltma üzerine neler yapılabilir?

Soğutma Büyüsü Bozma Yöntemleri

Soğutma büyüsünü evde kendi çabalarınız ile tamamen bozamasanız bile, bir süreliğine çeşitli enerji nötrleme işlemleriyle etkilerini azaltabilirsiniz. Bunlar ise, şu şekildedir;

  • Defne yaprakları tütsülenerek, evinizde gezdirilebilir. Ancak ortaya çıkan dumanı solumayınız ve evinizi iyice havalandırınız.
  • Aynı şekilde ada çayı yaprakları da tütsülenerek evinizdeki enerjinin nötr hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz.
  • Evinizi sık sık havalandırmanız ve perdelerinizi açmanız faydalı olacaktır.
  • Evinizi sirkeli ve tuzlu su ile düzenli olarak silebilirsiniz.
  • Evinizdeki tüm ahşap ve metal eşyaları, yine sirkeli ve tuzlu su ile silerek üzerindeki enerji yoğunluğunu nötr hale getirebilirsiniz.

Eşler Arasındaki Soğutma Büyüsünü Bozmak

Eşler arasında yapılan soğutma büyüleri, saf kara büyü etkisi ortaya koyar. Yani eşler arasındaki soğutma büyüsünü bozmak için kendi kendinize yapabileceğiniz yöntemler çaresiz hissetmenize neden olmak dışında hiçbir işe yaramayacaktır. Eğer büyü olduğundan şüphe duyuyor iseniz, uzman bir medyuma bakım yaptırmanız gerekir. Bu bakımın sonucunda eğer şüpheleriniz doğru çıkıyor ve üzerinizde bir kara büyü olduğu kanıtlanabiliyor ise; büyünün çözülmesi aşamasında size yardımcı olacak olan kişi yine uzman bir medyum olmalıdır. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir veya yazarak destek alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here