Soğutma Büyüsü Yapan Medyum

Soğutma Büyüsü Yapan Medyum

Soğutma büyüsü yapan medyum arayışınızda, sizlere rehber olacak nitelikle bu içeriği hazırladık. Soğutma büyüsü, bilindiği üzere iki kişi arasında, bir aile arasında, bir haneye veya birinin herhangi bir yer ya da bir şeyden soğumasına neden olabilen çok kuvvetli bir büyüdür. İyilik için kullanılabilen soğutma büyüleri bulunduğu gibi, ayrıca kötülük amacı ile de kullanılabilen soğutma büyüleri mevcuttur. Eğer soğutma büyüsü yaptırmak istiyor iseniz, bunun hangi türde olacağına karar verebilmesi için niyetinizi tam ve eksiksiz şekilde, olabileceği en şeffaf haliyle danıştığınız medyuma iletmeniz önem arz etmektedir.

Soğutma büyüsü yapan medyum tercih ederken, öncelikleriniz bu medyumun gerçek olup olmadığı hususunda olmalıdır. Unutulmamalıdır ki, gerçek bir medyum ilim ve bilim ile yakından ilişkilidir. Bilindiği ya da zannedildiği gibi medyumlar okumamış veya bilimden uzak kişiler kesinlikle değillerdir. İyi bir medyum olmanın iki yolu vardır; Biri bilim diğeri ise ilimden geçer. Gerçek bir medyumu ayırt etmede de en önemli husus, danıştığınız kişinin bu anlamdaki bilgi seviyesini ölçmekten geçmektedir.

Soğutma Büyüsü Yapan Gerçek Medyum

Büyü yapan medyumlar arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan bazıları şu şekildedir;

  • Gerçek bir medyum, ilim ve bilim ile yakından ilgilenir.
  • Gerçek bir medyum, direkt sonuç odaklı değildir. Yapacağı işlemin doğru şekilde ilerleyebilmesi için sizinle olan iletişimini oldu bitti şeklinde gerçekleştirmez ve detaylara önem gösterir.
  • Gerçek bir medyum, iletişim kurma konusunda usta bir yapıya sahiptir. Çünkü medyumlar öte alemsel iletişim kurma üzerine de ustalık edinmişlerdir. Aradaki mesafe önem arz etmeksizin, insanların duygularını kolayca sezgileyebilirler.
  • Gerçek medyum aracılığı ile yaptıracağınız soğutma işlemleri konusunda, danıştığınız kişi mutlaka verebileceğiniz kadar çok detay verebilmenizi sağlayacaktır.

Soğutma Büyüsü Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Soğutma büyüsü yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, büyüyü kendi kendinize yapmaya çalışmamanız. Eğer bilinçsizce iki kişi arasında soğutma büyüsü yapmaya çalışırsanız, bu size tahmin edeceğinizden çok daha fazla bela yaşatmaya yetecektir. Büyü, bilmeyen kişilerin elinde iki ucu keskin tehlikeli bir bıçaktır. Bilenlerin elindeyse, istenen şekilde yönlendirilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here