Soğutma Büyüsü Yapılan Kişideki Değişiklikler

Soğutma Büyüsü Yapılan Kişideki Değişiklikler

Soğutma büyüsü yapılan kişideki değişiklikler takip edilerek, büyü yapılıp yapılmadığı konusunda şüpheye düşmek mümkündür. Bu da soğutma büyüsü yapılan kişide büyü bozma seansları uygulanasına yol açabilir. Yani bir büyüden şüphelenmeden önce, o büyü üzerine bakım yaptırmak mümkün değildir. Bu yüzden kişi üzerindeki manevi ve ruhsal sıkıntıları doğru takip etmek, yaşanmaması gereken bazı kötü durumların önüne geçmede oldukça etkili olarak bilinir. Nasıl ki sağlığımız ile ilgili pek çok konuyu düşünüyor, takip ediyor, ilgileniyor ve gerektiğinde bir doktor aracılığı ile muayene oluyor isek; aynı şekilde manevi ilimlerden de destek almanın yanlış herhangi bir yanı yoktur.

Bu konuda asıl yanlış olan, bilinçsiz kişilerin bilinçsizce çeşitli uygulamalar denemesidir. Eğer manevi sıkıntılar yaşıyor iseniz, doğru ve iyi bir medyum tercihi ile bunların üstesinden gelmek mümkündür. Pek ala soğutma büyüsü yapılan kişideki değişiklikler nelerdir ve nasıl takip edilmelidir?

Soğutma Büyüsünün Kişideki Etkileri

Soğutma büyüsü yapılıp yapılmadığını şu değişiklikleri izleyerek öğrenebilmeniz ya da şüphe duyarak bakım yaptırabilmeniz mümkündür;

  • Büyü yapılan kişi, birkaç gün içerisinde önceden çok sevdiği birine karşı bile soğuyabilir. Kişi, hemen her fırsatta yalnız kalmak ya da her zaman vakit geçirdiği insanların dışında başka insanlarla vakit geçirmek istiyor olabilir.
  • Eğer birine soğutma büyüsü yapılırsa, büyü yapılan kişi ayrıca kendisini yaşadığı evde huzursuz hissedebilir ve sürekli başka yerlerde olmak isteyebilir. Ya da evdeki kişileri sürekli başka bir yere göndermek isteyebilir. Örneğin evli çiftler, eşini ailesine göndermek isteyebilir gibi çeşitli durumlar ortaya çıkabilir.
  • Bu tip büyüler negatif enerjiyi baz alır. Bu yüzden değişim çok hızlı gerçekleşir. Eğer doğal görünmeyen bir ilişki sorunu ortaya çıkıyor ise, yine büyüden şüphe duymak gayet olası olacaktır.

Soğutma Büyüsünün Eşler Arasındaki Etkileri

Eşler arasında soğutma büyüsü yapıldığında, ilk önce bitecek olan şey muhabbettir. Eşlerin özel yaşantıları, fiziksel birleşmeleri gibi durumlar sekteye uğrayacaktır. Fiziksel muhabbet bittikten sonra, sosyal muhabbet de yavaş yavaş azalmaya ve tükenmeye başlar. Eşler zaman içerisinde birbirleri ile geçirdikleri vaktin hiçbir türlüsünden tat almayacak hale gelir ve en son safhada ise bundan rahatsızlık duymaya başlayacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here