Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, herkes tarafından yanış bilinen ya da yanlış anlaşılan bir işlemdir. Tek taraflı bir büyü olmaması nedeniyle, aslında soğutma büyüsünü bir metot olarak düşünebilirsiniz. İyi amaçlar ile kullanılabildiği gibi, kötü amaçlar ile de kullanılabilir. Rahmani şekilde uygulanabileceği gibi, şeytani şekilde de uygulanabilir. İyi ve kötü amaçlara örnek vermek gerekirse; Örneğin birini kötü bir alışkanlıktan soğutmak için yapıldığında amaç iyi nitelik taşıyor demektir. Ya da örneğin birini, sevdiği birinden soğutması niyeti ile yapıldığında o zaman kötü bir niyet taşıyor demektir. Bu niyet farlılıkları da düşünülerek soğutma işlemi rahmani veya şeytani şekilde yapılabilir. Metot ya da ritüel farklılık gösteriyor olsa bile, değişen şey sadece süreç olacaktır. Sonuç soğutma büyülerinde her zaman aynıdır.

Tüm bunlar düşünüldüğünde, soğutma işlemlerinin ülkemizde ve hatta dünyanın pek çok yerinde en çok yapılan büyülerden biri olduğu söylenebilir. Çünkü iki kişi arasında soğukluk duygusu yaratma, sonsuz farklı sebebe dayanıyor olabilir. Kıskançlık, aldatma, aldatılma ve benzeri pek çok karmaşık nedeni sonuçlandırma niteliği taşımaktadır.

Soğutma Büyüsünün Etkileri

Soğutma büyüsü yapılan kişi, büyünün yapılma şekline ve uygulanan büyü metoduna göre belirti ve etkiler gösterir. Eğer büyü rahmani şekilde ve tamamen iyi amaçlar ile yapılmışsa büyünün hiçbir belirti vermeyeceği garanti edilebilir. Ancak büyü kötü amaç taşıyor ise, ya da sevenleri birbirinden ayırıyor ise o zaman şu belirtiler ortaya çıkacaktır;

  • Büyü yapılan kişi can sıkıcı bir döneme girebilir.
  • Stres altında hissedebilir ve agresif bir tutum sergileyebilir.
  • Bazen kabuslar görebilir. Kabuslarında, soğuması niyet edilen kişiyi kötü şekilde görebilir.
  • Eşinin kendisine zarar verebileceği hissine kapılabilir.
  • Ailesinden ve arkadaşlarından uzaklaşabilir.

Ancak bu etkiler, ayrılık gerçekleştiğinde yani büyü amacını gerçekleştirdiğinde ortadan kaybolacaktır.

Soğutma Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Yukarıda sıraladığımız nedenler, soğutma büyüsü yapılmasında başlıca amaçları taşımaktadır. Ancak, seyrek şekilde olsa da insanların bazıları bu büyüyü kendi eşlerini başından atmak için de kullanabilmektedir. Yani ilgisini istemediğiniz insanların sizden soğumasını sağlamak amacı da güdebildiği söylenebilir. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir veya yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here