Soğutma Büyüsünün Etkileri

Soğutma Büyüsünün Etkileri

En basit tabiri ile soğutma büyüsü, iki kişi arasındaki samimi duyguların sona ermesi amacını içermektedir. Yani bu durumda soğutma büyüsünün etkileri de, büyünün yapılış amacında olduğu gibi ikili ilişkileri bitirmek ya da onlara zarar vermek amacı taşımaktadır. Eğer birine soğutma büyüsü yaptırırsanız, niyet ettiğiniz şekilde büyü yapılan kişinin çevresinde hiç kimse kalmayabilir ya da varsa eğer bir birlikteliği; Bu birliktelik sona erebilir. Ancak her büyü, beraberinde çeşitli yan etkileri de getirebilir.

Başka bir deyiş ile, bir büyü yaptırıldığında kişi sihirli şekilde bu duyguları hissetmez. Evrende yaşanması muhtemel olaylar zinciri belirli ölçüde değişir ve bazı olaylar gelişmeye başlar. Soğutma büyüsü yapıldığında da eşler arasında çeşitli kavgalar ortaya çıkar ve bu kavgalar da soğukluğa sebep olur. Büyü yapılan kişinin tahammül sınırları minimum derecededir. Bu da beraberinde pek çok ayrılığı getirebilir. Ayrıca kişinin son derece agresif bir dönem yaşamasına da neden olabilir.

Soğutma Büyüsünün Kötü Etkileri

Büyüler beraberinde getirdikleri yan etkileri nedeniyle son derece karmaşık olarak kabul edilir. Soğutma büyüsü yapılan kişi üzerinde bazı kötü etkiler meydana gelmesi muhtemeldir. Ancak bu kötü etiler, büyü amacını yerine getirdiğinde ortadan kalkacak şekildedir.

Örneğin kişi çok sinirli olduğu bir döneme girer ve sürekli olarak her konuda birileriyle tartışıyor veya kavga ediyor olabilir. Ancak soğutma büyüsü nedeniyle ayrılık gerçekleşir ise ve soğutma büyüsü niyet edilen kişi ile büyü yapılan kişinin hiçbir bağı kalmaz ise; O zaman büyünün bu negatif etkileri ortadan kaybolacaktır.

Soğutma Büyüsü Kişiye Zarar Verir Mi?

Hayır soğutma büyüsü kişiye fiziksel veya ruhsal açıdan kalıcı bir zarar vermez. Ancak yukarıdaki paragrafta bahsettiğimiz üzere büyü yapılan kişinin can sıkıcı bir dönemi olması muhtemeldir. Bunun dışında büyü yapılan kişi bazen can sıkıcı rüyalar görebilir ve bu rüyaların neticesinde soğuması gereken kişiden nefret edebilir. Tüm bu duygu yoğunluğu ve karmaşası, kişinin geçici bir dönem stres altında hissetmesine neden olacak olan etkenlerdir. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir veya yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here