Yumurta ile Soğutma Büyüsü

İki sevgili arasındaki veya karı koca arasındaki duyguları azaltmak, zamanla bitirmek kötü niyetli bir istektir. Eğer sizin de düşmanlarınız var ise ilişkinize böyle kötü niyetler ile büyüler yaptırmak isteyenler de olabilir. Yumurta ile soğutma büyüsü, bu gibi niyetlere en iyi hizmet eden büyüler arasında yer almaktadır.

Yumurta büyüsünün etkisindeki kişilerin ilişkileri altüst olacak ve birliktelikleri sona erebilecektir. Soğutma büyülerinin genel olarak çiftleri ayırma etkisi olmasa dahi, kuvvetli soğutma büyüleri, çiftlerin dolaylı yoldan ayrılmasına sebep olabilecektir. Eğer böyle bir büyünün etkisinde kalabileceğinize dair endişeniz varsa yazımızı dikkatle okumanızı ve gerekli önlemleri öğrenmenizi öneririz.

Eşleri Soğutma İşlemi

Eşleri veya sevgilileri birbirinden soğutmak için yapılan büyüler, o kişileri çekemeyen veya kıskanan bireyler tarafından yapılır. Bu işlemler genellikle ilişkideki kişilerden birine göz koymuş ve bu sebeple o ilişkiyi bitirmek isteyenler tarafından yapılır. Eğer çevrenizde eşinize göz koymuş kişiler var ise soğutma büyüsü yaptırma ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız.

Eğer ilişkiniz soğutma büyüsünün etkisine maruz kalır ise, kötü sonuçlar ortaya çıkmadan önce müdahale edilmelidir. Peki müdahale edilmesi gerektiğini nasıl anlayabiliriz diye sorabilirsiniz. Eğer ilişkinizde garipsediğiniz durumlar ile karşılaşırsanız büyülerin belirtilerini araştırabilirsiniz. Bu araştırmalar da sitemizden de faydalanabilirsiniz. Fakat şüphelerinize daha kesin yanıtlar almak için medyum hoca bakımı yaptırmanızı öneririz. Medyum hoca bakımı ile bir kişinin üzerindeki tüm büyüler tespit edilebilir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta ile soğutma büyüsü, en acımasız soğutma büyülerinden birisidir. Bu büyünün ilk yapılış amacı günümüzde kullanıldığından daha vahşi bir amaçtır. Karı ve kocanın çocukları olmamasına sebep olan ve onları bu şekilde birbirinden soğutan bir büyü yapılarak bu işlemler türetilmiştir.

Bu gibi kötü büyülerin etkilerinden korunmak için büyünün tespitini yaptırmanız şarttır. Medyum hoca bakımı yaptırdığınızda üzerinizde büyü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulanır ise bir an önce büyü bozma işlemlerini başlatmalısınız. Soğutma büyülerinin bozulması ne kadar geciktirilir ise bozumu o kadar zorlaşacak ve etkileri o kadar kötü bir hale gelecektir. Bu riski almamak adına gerekli müdahaleyi zaman kaybetmeden yaptırmanız mühimdir.

1 YORUM

  1. Merhabalar yumurta ile nasıl yapılıyo bu işlem tarifi varmı benim de soğutmak istediğim iki kişi var onlar için yapcam tarifi paylaşabilirmisiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here