Boşanma Büyüsü Zararlı Mı?

Boşanma Büyüsü Zararlı Mı?

Büyü yaptırmak isteyen kişilerin en büyük merakları, yaptıracakları büyünün zararları üzerinedir. Bazen bu merak, kişinin etik değerleri ne kadar aşacağını belirlemesi için vardır. Bazen de tam aksine, ihtiyacı yeterince karşılayıp karşılamayacağı hususunda eminlik kazanmak içindir. Pek ala, boşanma büyüsü zararlı mı ya da yapılan kişide kalıcı bir zararlı etki bırakabilir mi?

Bu tip büyü işlemleri, büyü amacını gerçekleştirene dek kişi üzerinde iradeyi bozan etkiler yaratabilir. Yaratmaz demek tamamen yanlış olacaktır. Ancak asıl anlaşılması gereken şudur, büyü amacını gerçekleştirdikten sonra kişi üzerinde bir değişiklik olur mu? Bunun cevabı ise, genel olarak hayırdır. Örneğin boşanma büyüsü yapılan bir kişi, büyünün etkisi ile eşi ile sık sık kavga etmeye başlıyor olabilir. Kavgaların sonucu olarak kişi stres altında hisseder ve bu stres altında kalma durumu kişinin normal hayatına da yansıyabilir. Ancak boşanma işlemi gerçekleştirdikten sonra, büyü amacını kaybetmiş olacaktır. Amacını kaybetmesi ile birlikte, kişi yavaş yavaş normal haline, ait olduğu karaktere geri döner.

Boşanma Büyüsünün Psikolojik Zararları

Amacını gerçekleştirene dek boşanma büyüsünün psikolojik zararları şu şekildedir;

  • Büyü yapılan kişi zaman zaman kendisini stres altında ve huzursuz hissedebilir. Çünkü büyü, kişiyi bir amaca zorlamaktadır. Bu yüzden bu etki gayet normaldir.
  • Büyü yapılan kişi, zaman zaman ani çıkışlarda bulunabilir. Bu çıkışlar, diğer insanlara karşı nadiren gerçekleşiyor olsa da eşine karşı daha ciddi olabilir.
  • Büyü yapılan kişi kendisini yaşadığı stres nedeniyle bedensel olarak da yorgun hissedebilir. Ancak bu etki çok kısa sürecektir.

Boşanma Büyüsü Bozulursa Ne Olur?

Pek çok kişi, boşanma büyüsünün bozulması durumunda ne olacağını merak etmektedir. Boşanma büyüsü bozulsa bile, kişiler yeniden evlenmezler. Evlenebilmeleri için yeniden bir işlem yapmak gerekmektedir. Boşanma büyüsünün varlığı, kişilerin hiçbir şekilde bir araya gelmemesi için manevi bir duvar örer. Bozulması durumunda bu duvar yıkılır. Fakat yıkılmış olsa bile, birlikteliğin yeniden meydana gelmesi en az birkaç sebebe ihtiyaç duyar. Bu sebepler doğal yollar ile gerçekleşmiyor ise, yine manevi ilimlerden yardım almak gerekebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here