Kavga Büyüsü

Kavga Büyüsü

Kavga büyüsü, bilinen en tehlikeli kara büyüler arasında listenin başlarında sayılabilir. Çünkü niyet sadece basit kavgalar ortaya çıkartmak değildir. Büyünün temeli ve kökeni antik ve karanlık enerjiye dayalı olduğu için, ortaya çıkardığı etkiler de karanlık ve tehlikeli olacaktır. Bu tip işlemlerde, büyü yapılan kişinin iradesi tamamen kontrol altına alınır. Ve büyü yapılan kişi, bir an bile kararlarını kendi iradesi veya bilinci ile yapamayacak hale gelir. Bu aşamada cinlerin kullanılıyor olması da elbette muhtemeldir. Büyülerde kullanılan cinler, büyüyü yapan veya yaptıran kişinin niyetlerine göre kolayca yönlendirilebilir halde olacaktır.

Kavga büyüleri, bilinen her türden ilişkinin bitmesine neden olur. Ancak kavga işlemi, ayırma büyülerinden farklı olarak bu ilişki bitirme sürecini tehlikeli ve zorlu bir süreç ile tamamlamaktadır. Örneğin kavga büyüsü yapılan eşler, birbirlerine önce manevi sonra fiziksel zarar verme amacı güdebilirler. Fiziksel şiddet ise, zaman zaman aşırıya kaçabilir ve bu da ortaya tehlikeli durumlar çıkaracaktır. Eğer kavga büyüleri bozulmaz ise, uzun vadede büyü yapılan kişi cinnet geçirebilir ve gözü dönerek karşısındaki kişiye verdiği zararın boyutunu önemsemeyecek hale gelebilir.

Kavga Büyüsü Etkileri

Kavga büyüsünün başlıca ve en çok rastlanan etkileri, şu şekildedir;

  • Büyü yapılan kişideki en kuvvetli duygu, nefret duygusudur. Kendisi dahil olmak üzere her şeyden nefret eden kişi, tek iletişim yöntemi olarak kavgayı kullanmaya başlar.
  • Büyü yapılan kişi sık sık kabus görür. Gördüğü kabuslarda bile kişi, etrafındaki insanların ona zarar verdiğini hissedebilir. Bu da kişinin nefretini körükleyen başka bir sebep olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Büyü yapılan kişilerdeki tüm denge tamamen bozulmuş olur. Verdikleri kararlar ani ve pişmanlık dolu olacaktır.
  • Kişi günlük hayatında da huzuru bulamayacak kadar gergin ve stres altında yaşar. Bu durumda aslında kavga büyüsünün etkileri sadece bir kişiye karşı geçerli olmayacaktır.

Kavga Büyüsü Bozulmazsa Ne olur?

Kavga büyüsünün bozulmaması halinde ortaya çıkabilecek en tehlikeli durumların başında, psikolojik şiddetin fiziksel şiddete dönmesi bulunmaktadır. Dayak atma gibi girişimler, çok ama çok uzun vadede cinnet geçirmeye kadar gidebilir. Bu yüzden kavga büyülerinin çok tehlikeli olduğunu defalarca belirtmekteyiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here