Etkili Ayırma Büyüsü

Bir çifti birbirinden ayırmak kişilerin birbirlerinden soğumasını sağlamak amacıyla yapılan büyüye etkili ayırma büyüsü denir. Hiçbir büyünün dinimizde yeri olmamasına rağmen bu büyüler özellikle son dönemlerde çok tercih edilmektedir. Esasında büyü ritüelleri çok eski dönemlere kadar dayanmaktadır.

Etkili ayırma büyüsü iki kişinin birbirinden ayrılmasını sağlayan ve oldukça da kısa bir sürede etki gösteren bir yöntemdir. Büyüler kişilerin kader çizgilerine bir müdahale anlamı taşımaktadır. Olması güç ya da imkânsız durumlar büyü ile müdahale sonrasında olabilmektedir. Bu büyü genellikle eşleri ayırmak, nişanlıları ayırmak, birbirini seven kimseleri ayırmak ya da birbirine zarar verdiği düşünülen iki yakın arkadaşı ayırmak gibi amaçlarla yapılmaktadır.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü nedir sorusuna birçok farklı cevap verilebilir. Ancak bu büyünün temelinde birbirine duygusal yönden bağlı olan kişiyi ayırmak yatar. Yani hem evli kişilere hem de aralında gönül bağı olan kişilere ayırma büyüsü yapılabilmektedir.

Bu büyü aynı zamanda bir kara büyüdür. Çünkü çiftler arasında bulunan sevgi bağının zedelenmesine ve zarar görmesine yol açmaktadır. Çok eski bir büyü çeşididir ancak günümüzde de sıkça uygulanmaktadır. Aynı zamanda bu büyü son derece etkili ve kuvvetli bir büyüdür. Etkileri yıkıcı olmaktadır. Eğer büyü konusunda uzman ve tecrübeli bir hocadan ya da medyumdan yardım alınırsa etkisi çok çabuk kendini gösterebilecektir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap verebilmek için öncelikle bu büyünün kimlere ve ne amaçla yapılacağının bilinmesi gerekir. İki kişiyi birbirinden ayırmak ya da bu kişileri birbirinden soğutmak amacı göz önüne alındığında yapılış amacına uygun olan büyü yöntemi tercih edilmelidir. Bunu elbette siz bilemezsiniz.

Bu nedenle büyü yaptıracağınız hocanın ya da medyumun bu işte profesyonel olmasına dikkat etmelisiniz. Bu büyü esasında evde yapılabilen büyüler arasında da yer almaktadır. Ancak kara büyü olduğundan evde yapılması pek tavsiye edilmemektedir. Yanlış bir uygulama çok yıkıcı sonuçlara sebebiyet verebilir.

Etkili Ayırma Büyüsü
Etkili Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Ayırma büyüsü kaç günde tutar sorusu bu büyüyü yaptıranların en sık sorduğu sorular arasında yer almaktadır. Büyünün kaç günde etki gösterdiği ve bu etkinin ne kadar süre devam ettiği gerçekten de önemli bir detaydır. Bu büyüyü yaptıranların genel yorumlarına bakıldığında çoğunlukla 15 gün ile 40 gün arası bir zaman diliminde etki ettiği görülmektedir. Ancak elbette bu süreci etkileyen birçok ölçüt bulunmaktadır. Öncelikle bu büyünün hem çabuk etki göstermesini hem de uzun bir süre boyunca etkisini devam ettirmesini bekliyorsanız bu büyüyü kendiniz yapmamalısınız. Çünkü her ne kadar tüm aşamalara sadık kalsanız da bu işle uğraşan bir medyum kadar tecrübeli olamazsınız.

Kolay Ayırma Büyüsü

Kolay ayırma büyüsü sayesinde ilişkilerinin bitmesini istediğiniz kişileri ayırabilirsiniz. Ancak bu insanların hayatlarına ve kader çizgilerine doğrudan bir müdahale olduğundan dinimiz açısından yasaklanmıştır. Eğer siz gözünüzü karartmış ve bu ilişkinin bitmesi konusunda son derece kararlıysanız yaptırabilirsiniz.

Ancak büyüyü yaptırdıktan sonra sonuçlarına katlanmalı ve gerekli sorumluluğu almalısınız. Çünkü büyü yaptığınız kişi, büyünün tesir gösterdiği ilk andan itibaren huzursuzluk içerisinde olacaktır. Uyumakta güçlük çekecek, uyuduğunda kötü rüyalar görecek, genellikle depresif duygu durumları yaşayacaktır. Bu durumların varlığı sebebiyle büyü tavsiye edilmemeli ve asla ilk çare olarak görülmemelidir.

Basit Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri etkisi oldukça kuvvetli büyüler arasındadır. Öyle ki bu büyünün yapılış şekilleri de farklılıklar gösterebilmektedir. Zor şekilde yapılanları da vardır basit şekilde olanları da. Basit ayırma büyüsü yapmak için çok temel düzeyde materyallere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ancak yine de ev ortamında bu büyüyü yapmanız pek tavsiye edilmemektedir. Eğer etkili sonuç arıyorsanız medyum ya da hocadan yardım almanız daha başarılı bir sonuç yaratacaktır. Bunun için yapmanız gereken öncelikli iş bir medyum ya da hoca aramak olacaktır. İnternette bu işi yapan çok sayıda yer vardır. Ancak işini layığı ile yapan kişilerle birlikte dolandırıcılar da bulunmaktadır. Bu tuzağa düşmemek için iyi bir araştırma yapmanız doğru olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here