İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

İki kişiyi ayırma büyüsü aslında tipik bir ayırma büyüsüdür. Bu büyü farklı amaçlar ile kullanılabilse de aslında temeldeki mantığı bir çifti birbirinden ayırmaktır. Kullanım sıklığı ise bir hayli çoktur. Seven kişilerin ilişiklerinin sonlanmasını ve bir tarafın kendine âşık olmasını sağlamak isteyenler bu büyü yöntemine başvurmaktadır. Bu büyü bir kara büyüdür. İyi niyetli büyüler arasında gösterilmemektedir. Ancak bu büyüyü şiddet gördüğü eşinden ayrılmak isteyenler ya da bir yakınının şiddet gördüğünü bilen ve onları ayırmak isteyenler de yaptırabilmektedir. Bu büyüye başvuranların aslında büyük çoğunluğu bunlardan oluşmaktadır. Genellikle zalim kocadan kurtulmak isteyenler ya da bir yakınını kurtarmak isteyenler bu büyüye başvurmaktadır.

Erkekle Kadını Ayırma Büyüsü

Erkekle kadını ayırma büyüsü son dönemlerde oldukça başvurulan yöntemlerden bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı üzere bir kadın ve bir erkeği ayırmak üzerine kurulu bir büyüdür. İnsanların hayatlarına ve kader çizgilerine doğrudan bir müdahaledir aslında ayırma büyüsü. Bu bakımdan da İslam dini gereği uygun görülmemektedir. Ancak yine de birçok insan bu yöntemi kurtuluş yolu gördüğünden yaptırmaktadır. Etkisinin çok çabuk görüldüğü ve güçlü bir şekilde olduğu birçok kişi tarafından dile getirilmektedir. Bu büyüyü yaptıranların büyük bir çoğunluğu amacına ulaşmış olsa da yine de başarısız olanlar da vardır. Kesin ve hızlı bir sonuç için gerçek bir medyumdan yardım almanız gerekecektir.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü

Karı kocayı ayırma büyüsü genellikle platonik aşk içerisinde olanların ya da karı ve kocanın ailesinden birinin yaptırdığı büyüler arasında gelmektedir. Doğrudan insanların hayatına bir müdahaledir. Kötü niyetli bir büyüdür. Ancak yine de insanlar bu büyüye başvurmaktadır. Bu büyüyü hocalar ve medyumlar çok çabuk bir şekilde yapabilmekte ve gerçekten de etkili sonuçlar elde edebilmektedir. Buradan bu büyünün basit olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Herkes ev ortamında bu büyüyü yapamayabilir ya da yapsa da başarılı bir netice elde edemeyebilir. Bu bakımdan işinin ehli bir medyum ya da hocadan yardım alınması daha akılcı bir yöntem olacaktır.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşleri ayırma büyüsü bir kara büyüdür. İyi niyetli bir büyü değildir. Eşlerin arasına girmek isteyenlerin, onları ayırmak isteyenlerin yani esasında yuvalarını bozmak isteyenlerin başvurduğu büyülerden bir tanesidir. Bu büyü insanların mutsuz olmasına yol açmaktadır. Bu büyüyü yaptıranların hepsi kendilerine göre bir nedeni vardır. Bununla birlikte etkisi oldukça kuvvetli bir büyüdür. Kişinin bir özel eşyası, fotoğrafı, saç teli ya da tırnağı gibi materyaller kullanılarak yapıldığından etkisi uzun süre boyunca sürebilmektedir. Yaptıran kişinin tecrübesine bağlı olarak da etkisi daha uzun ya da kısa süre sonra görülebilmektedir. Ancak kesin ve güçlü bir sonuç için profesyonel bir destek almak daha mantıklı olacaktır.

En Etkili Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü oldukça tehlikeli bir büyüdür. Devam etmekte olan bir ilişkinin sonlanması amacıyla yapılmaktadır. Mutlu bir çiftin ilişkilerinin birden bitmesine sebep olmaktadır. En etkili ayırma büyüsü yapıldıktan hemen 4-7 gün sonra etkisini gösterecektir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü
İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Bu büyüyü yaptırmak isteyebilir ya da size bu büyünün yapıldığından şüphe duyabilirsiniz. Eğer bu büyüden size yapıldığını düşünüyorsanız bunu bozdurabilirsiniz. Eğer büyüye maruz kaldığınızı düşünüyorsanız bunu birkaç durumdan anlayabilirsiniz. Çok güzel giden bir ilişkiniz var ya da çok anlayışlı bir partneriniz olduğu halde her şey birdenbire altüst olduysa büyüye maruz kaldığınız anlamı çıkarılabilir. Elbette kesin değil ama bir olasılık olduğu da unutulmamalıdır.

İki Kişiye Yapılan Ayırma Büyüsü

İki kişiye yapılan ayırma büyüsü bir ilişkiyi yıkmak, tarafların birbirinden soğumasını sağlamak amacıyla yapılan bir kara büyüdür. Bu ilişki evli bir çifte yapıldığında bu çift çok kısa bir zaman içerisinde birbirinden soğuyacak ve zamanla boşanacak seviyeye gelecektir. Bu büyü bozdurulmadığı taktirde çok yıkıcı sonuçlar yaşanması muhtemeldir. İki kişiye yapılan ayırma büyüsü gerçekten iyi niyetli bir büyü değildir. Mutlu bir ailenin mutluğunu, huzurunu ve birlikteliğini bozmak anlamı taşımaktadır. Bu büyüyü yapmadan ya da yaptırmadan önce mutlaka tüm yönleri ile düşünülmelidir. Özellikle manevi boyuttan bu büyünün sonuçları ele alınmalıdır. Ardından kişi bu büyüyü yaptırıp ya da yaptırmamaya karar vermelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here