Kavga Büyüsü Hangi Sebeplerle Yapılabilir

Kavga Büyüsü Hangi Sebeplerle Yapılabilir

Kavga büyüsü hangi sebeplerle yapılabilir sorusunun net bir cevabı yoktur. Çünkü bu işlem, diğer büyülere kıyasla çok karmaşık bir yapıya sahip değildir. Özellikle duygusal ya da etik anlamda tek yönlü olduğu söylenebilir. Yani mesela soğutma büyüsü, hem iyi hem de kötü amaçlar ile yapılabilmektedir. Ancak kavga büyüsü sadece tek bir amaç ile yapılır, o da iki veya daha fazla kişi arasında kavga çıkartmak, psikolojik veya fiziksel şiddet ortaya çıkartmaktır.

Kavga büyüsünün geri dönüşü oldukça zordur. Çünkü büyü tuttuğu ilk andan itibaren etkilerini ortaya koymaya başlar. Önceleri yüksek sesli tartışmalar ile başlar fakat zaman geçtikçe araya fiziksel şiddet de girebilir. Bu durumda büyü yapılan kişi, niyet edilen diğer kişiyi gerçek anlamıyla dövme girişiminde bulunabilir. Bu büyünün en son noktası, bozulmadığı takdirde cinnete kadar gidebilmektedir. Büyü yapılan kişi için kavga etme, birine zarar verme isteği bir zevk ya da bir bağımlılık haline gelmiştir.

Kavga Büyüsünün Yapılma Amaçları

Kavga büyüsü eşler arasında, kardeş arasında, ailenin tamamı arasında veya arkadaşlar arasında yapılabilir. Kime yapıldığı önemli değildir. Fakat en büyük şiddeti, eşler arasında ya da aynı evde yaşayan kişiler arasında yapıldığında gösterilir. Bu kişinin iradesini etkilediği gibi, tahammül ölçüsünü de etkilemektedir. Eğer eşler arasında yapılırsa, büyü yapılan kişi sürekli olarak eşini göreceği için sürekli olarak onunla kavga etme isteği içinde bir alev gibi yanıyor olacaktır. Büyüden bir kere etkilenmesi, ölçüsüz şiddet uygulaması için son derece yeterli olacaktır.

Kavga Büyüsü Zararlı Bir Büyü Müdür?

Tüm kara büyüler, kişiye zarar verecek şekilde süreçlere sahiptir. Aslında amaç kişiye zarar vermek olmasa bile, dolaylı yoldan kişi mutlaka az bile olsa zarar görecektir. Örneğin kavga büyüsü yapılan kişi, merhametini ve etik değerlerini bir süreliğine kaybedecektir. Buna bağlı olarak, büyü bozulsa bile kişi kendisinde suçluluk hissi yaşayabilir veya çevresindeki herkesi kaybettiği için yalnızlık hissedebilir. Kavga büyüleri son derece dikkatle yapılması gereken, son derece kötücül ve tehlikeli işlemlerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here