Kavga Büyüsü Ne İçin Yapılır

Kavga Büyüsü Ne İçin Yapılır

Kavga büyüsü ne için yapılır sorusu, bu işlemi araştıran kişiler tarafından en çok sorulan soruların başında gelir. Aslında kavga büyüsünün ne için yapıldığı, adından da kolayca anlaşılabilecektir. Bundan ziyade pek çok kişi, bunun kimler arasında yapılabildiğini daha çok merak etmektedir. Kişiler arasında şiddetin ortaya çıkması ve bu şiddetin fiziksel veya psikolojik olarak farklılaşması kavga büyüsünü tanımlayan en basit açıklamadır.

Kavga büyüleri, eşleri ayırmak için yapılabilir ya da ailede huzursuzluk ortaya çıkartmak için yapılabilir. Arkadaşların arasını bozmak için yapılabilir ya da pek çok iş bu büyü ile bozulabilir. İş ortakları arasında kavga büyüsü yapılarak, mevcut işleyişin bozulması bile sağlanabilmektedir. Bu nedenle kavga büyülerinde amaç, her zaman büyü yapılan kişinin dolaylı veya direkt olarak zarar görmesini sağlamaktır.

Kavga Büyüsünün Yapılma Amaçları

Kavga büyülerinin madde madde yapılma amaçları ve yapılma şekilleri şöyle sıralanabilmektedir;

  • Eşler arasında yapıldığında, eşlerden biri diğerine karşı büyük ölçüde şiddet uygulayacak ve şiddetin sonuçlarından kaygı duymayacaktır. Bu, hanede huzursuzluğa yol açar.
  • Eğer kavga büyüsü, kişiye direkt olarak yapılıyor ve sadece tek bir kişiye karşı kavgacı olması niyet edilmiyor ise; Kişi hayatının her alanında kırıcı ve agresif bir yapıya sahip olacaktır.
  • Kavga büyüsü kardeşler arasında yapıldığında, iki kardeş bir daha birbirini tanımayacak şekilde ömürlük bir küslüğe başlayabilir.
  • Kavga büyüleri iş ortakları arasında da yapılabilmektedir. Bu şekilde yapılığında mevcut iş batma noktasına gelebilir ya da batabilir. Karşılıklı reste dayalı bir ilişki ortaya çıkar ve pek çok kişi bundan dolayı zarar görebilir.

Kavga Büyüsünde Süreç ve Sonuçlar

Kavga büyülerinde süreç her zaman büyü yapılan kişi veya kişiler için stres doludur. Büyü yapılan kişi kendisini sadece yalnız kaldığında kısa zaman aralıkları ile huzurlu hissedebilir. Bunun dışında kişinin kat-i huzura kavuşması büyü bozulmadığı sürece neredeyse imkansızdır. Kişinin aldığı tüm kararlar fevri ve neredeyse tümü çok yanlış olacaktır. Bir nevi intikam büyüsü olarak da nitelendirilen bu işlemin fark edilmesi halinde bozulması büyük önem arz eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here