Kavga Büyüsü Zararlı Mı

Kavga Büyüsü Zararlı Mı

Amacı negatif olan her büyünün, mutlaka en az birkaç tane zararlı etkisi vardır. Bu gerçekler ile yüzleşmeden önce büyü yaptırmaya kalkışmak ise, real bir yaklaşım değildir. Pek ala kavga büyüsü zararlı mı sorusunun kuşkusuz cevabı, evet olarak verilebilir. Kavga büyüsü yapılan kişi üzerindeki olumsuz etkilerin başında, kavga arzusu nedeniyle yaşanan stres ve paranoya duygusu olacaktır. Büyü yapılan kişilerde çeşitli kabuslar görme, çevresine zarar verme isteği gibi pek çok dürtü zirveyi yaşıyor olacaktır.

Kavga büyüsü yapılan kişiler, büyünün kimle kim arasında yapıldığına bağlı olarak psikolojik şiddet ile başlayıp cinnete kadar gidebilecek son derece tehlikeli bir sürece girmiş olacaklardır. Büyünün başlıca etkisi, eşler üzerinde görülür. eğer eşler arasında kavga büyüsü yapıldıysa, eşlerden biri diğerini dövmek bile isteyebilir.

Kavga Büyüsünün Zararları

Kavga büyüsünün zararları, birkaç madde ile listelenemeyecek kadar fazla olsa bile, başlıca etkileri ya da zararları maddelerle şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Büyü yapılan kişi kabuslar görebilir. Kabuslarında genellikle, kavga etmesi istenen kişiyi görecektir. Bu kabuslarda, kavga etmesi istenen kişi ona zarar veriyor gibi görülebilir. Bu nedenle kişinin bilinç altı nefreti tetiklenecektir.
  • Büyü yapılan kişi gün içerisinde hiç olmadığı kadar sinirli ve agresif bir karakter haline bürünebilir.
  • Büyü yapılan kişinin tahammül derecesi sıfıra yakındır. En ufak sebeplerle bile kişi ya da kişilere zarar verme eğiliminde bulunabilir.
  • Kavga büyüsü yapılan kişi, kavgaya meyil etmiyorken bile yanında durmak oldukça zor olur. Kişideki negatif enerji, başkaları tarafından hissedilebilir halde olacaktır.

Kavga Büyüsü İle Cinnet Büyüsü Aynı Mıdır?

Kavga büyüsü ve cinnet büyüsü tam olarak aynı değildir. Kavga büyüsünün son aşamasında, eğer ayrılık hala yaşanmamış ise cinnet gibi durumlar yaşanması mümkündür. Ancak cinnet büyüsü, doğrudan kişiye cin musallat edilmesi ile başlar ve süreç ya da sürecin gelişimi gibi bir ortam yoktur. Doğrudan cin musallat edilen kişi, cinnet geçireceği ana dek iradesini kaybetmeye başlar. Genellikle cinnet büyülerinde yaşanan cinnet durumu bir ya da birkaç kez tekrarlanır. Tehlikeli hale gelen kişi muhtemel şekilde yalnız kalacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here