Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü, bazen evliliği onaylamayan aileler tarafından bazen de eşlerden birini kendisine isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Bunlar dışında ise sıklıkla, eşlerden biri neyi denediyse denesin boşanma aşamasına gelemediği için büyüyü kendisine yaptırmak da isteyebilir. Aslında eğer iyi bir amaç söz konusu ise, boşanma büyüleri bilinenin aksine hayat kurtarıcı olabilir. Örneğin kötü giden ve taraflara zarar veren bir evliliğin bitmesi, aslında o kadar da yanlış değildir. Bu sebeple bu işlemin iki yönlü olduğu da söylenebilir. Yani rahmani boşanma işlemleri ve şeytani boşanma işlemleri.

Pek ala, boşanma büyülerinde kötü etkiler olur mu ya da şeytani yapıldığında kişilerde musallat gibi durumlar görülür mü? Aslında bu soruların cevabı, duruma ve büyüyü yapan kişiye göre değişebilmektedir. Boşanma amacı ile yapılan büyü işlemlerinden uygulanabilecek yüzlerce farklı ritüel bulunur. Yani bildiğiniz üzere, bir olayın gerçekleşebilmesi için tercih edilebilecek pek çok farklı yöntem vardır. Bu sadece manevi ilimlerde değil hemen her konuda böyledir.

Boşanma Büyüsü Yaptırmak

Günümüzde pek çok kişi boşanma büyüsünün etkilerine maruz kalmaktadır. Çünkü büyü, eski zamanlara oranla çok daha kolay ulaşılabilir bir meziyet haline gelmiştir. Kolayca insanların medyumlara ulaşabilmesi ya da internet üzerinden çeşitli araştırmalar yaparak bilinçsizce kara büyü sanatına el atmaları gibi sayısız farklı mevzu, boşanma büyüsü gibi işlemlerin sıklıkla ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Net ifade etmek gerekirse, boşanma büyüsü uzman bir medyum tarafından yapıldığında; İstenen durumlar dışında başka bir duruma maruz kalmak mümkün değildir. Bilinçsiz eller tarafından yapıldığında, hem büyüyü yaptığınız kişiye hem de kendinize zararlı olabilirsiniz. Çünkü büyü, koruma işlemleri yapılmadan önce icra edilebilecek basit bir

Boşanma Büyüsüne Maruz Kalmak

Eğer boşanma büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyor iseniz veya bir yakınınız boşanma büyüsüne maruz kaldıysa, o halde büyüyü bozmak en büyük öncelik olmalıdır. Çünkü büyü bozulmadığı takdirde eşler arasındaki soğukluk zirvede olmaya devam edecektir. Boşanma büyüleri doğru şekilde bozulmalı, koruma büyüsü ile tekrarının yaşanması engellenmeli ve muhabbet büyüsü ile ilişki yeniden perçinlenmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here