Ayırma Büyüsü Yapılan Kişilerde Görülen Etkiler Nelerdir

Ayırma Büyüsü Yapılan Kişilerde Görülen Etkiler Nelerdir

Ayırma büyüsü yapılan kişilerde görülen etkiler nelerdir sorusu, ayırma büyüsüne maruz kaldığını düşünerek ilişkisinin bittiğine inanan çokça insan tarafından merak edilmektedir. Bir büyüyü tam olarak tespit edemeseniz bile, büyüden şüphe duymak ilk adımı atmak demektir. Eğer büyüden şüphe duyuyor iseniz, bakım yaptırabilir ve bakımın sonucunda büyü bozma gibi adımları izleyerek hayatınızı normale çevirebilirsiniz. Ancak büyü hakkında hiçbir şey bilmeyen kimseler, ömürleri boyunca bu lanet ile yaşamaya mahkum bırakılabilirler. Nasıl ki sağlık ve psikoloji konusunda çeşitli araştırmalar yapıyor isek, aynı zamanda ruhumuzun da hasta olduğunu unutmamalı ve ruh bilimciliği üzerine de çeşitli araştırmalar yaparak kültürümüzü bu konuda geliştirmeliyiz.

Çünkü hasta olduğumuzda ya da hastalık belirtileri yaşadığımızda doktora gideriz. Ancak ruhumuzda bu hastalıkların belirtileri ortaya çıktığında, bunları tanımıyor ve önlem alamıyor olabiliriz. Pek ala ayırma büyüsü yapılan kişilerde görülen etkiler ve kişiye ne tür zararlar verebilirler?

Ayırma Büyüsü Yapılan Kişiyi Anlamak

Ayırma büyüsü yapılan bir insanı net olarak tespit etmenin tek yolu, her zaman sizlere belirttiğimiz üzere doğru bakımları yaptırmaktır. Havas ilmi ile yapılan bakımlarda, rahmani varlıklar kullanılarak kişinin üzerindeki enerji yükü ve türü kolayca tespit edilebilmektedir. Bunun için gerekli olan şeyler ise, kişinin kulağına fısıldanan ismi, annesinin ismi ve net bir fotoğrafı olacaktır.

Bu gereklilikler tamamlandıktan sonra, danışılan medyum hoca ilmini ve rahmani varlıkları kullanarak kişi üzerinde büyü olup olmadığını, varsa ne büyüsü olduğunu kolayca ayırt edebilmektedir.

Ayırma Büyülerinde Ortaya Çıkan Durumlar

Ayırma büyülerinde ortaya çıkan bazı durumlar, şu şekilde listelenebilmektedir

  • Büyü yapılan kişi, eşinden soğumaya başladığı arada kabuslar görebilir. Bu kabuslar eşi ile ilgili olabilir.
  • Büyü yapılan kişi, eşi ile olan ten uyumunu kaybedebilir ve eşine dokunmak bile onun için rahatsız edici hale gelebilir.
  • Ayırma büyüsü yapılan kişilerdeki bir diğer durum ise, kişinin eşine karşı tahammülsüz davranmasıdır. En ufak bir hatasında bile aşırı tepki veren bir yapıya sahip olabilir. Detaylar için, hocamızı arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here