Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü, biz farkına bile varmadan evvel hayatımıza girmiş, hayatımızı etkilemiş ve hatta hayatımızı mahvetmiş olabilir. Sevdiğimiz kişiler ile aramıza duvarlar örebilir ya da sahip olduğumuz tüm güzel şeylere zarar verebilir. Ki bu büyüler arasında en sık uygulananlarından biri de ayırma büyüsü olarak bilinir. Pek ala, ayırma büyüsü nasıl bozulur ya da etkileri üzerinde hakimiyet kurabilmek için hangi adımları izlemek gerekir?

Ayırma büyüsü gibi enerjisini negatiften alan manevi uygulamalar, ortaya şiddetli bazı belirti ve etkiler getirebilir. Bu yüzden kara büyünün, amacı dışında durumlara yol açabileceği gerçeği de ortaya çıkmaktadır. Söz edilen olası durumlar, filmlerde bahsedildiği ya da gösterildiği gibi muazzam ölçüde uçuk değillerdir. Cin musallatı ya da kara büyü gibi durumların tamamı, kişide yavaş yavaş ortaya çıkar ve doğa üstü şekillerde değil normal şekillerde büyümeye devam ederler. Pek ala, bu etkileri bastırmak ya da kökünden yok etmek için ne yapmak gerekir?

Ayırma Büyüsünü Bozma Yöntemleri

İyi yapılmış bir ayırma büyüsü, iyi yapılmış bir büyü bozma seansı dışında hiçbir yöntem ile kalıcı olarak bozulamaz. Ayrıca bozulsa bile, gereğince çeşitli koruma büyüleri ve tılsımları yapılmadığı sürece büyü tekrar edebilir. Çünkü sizlere büyü yapan kişiler, çok yüksek ihtimalle size çok yakın olan kişilerdir. Bu yakın olduğunuz kişiler, büyünün bozulduğunu fark ettiklerinde yeniden yaptırabilirler. Ancak bunu engellemenin de yolu, uzman medyum tarafından yapılmış olan koruma büyülerinden geçmektedir.

  • Ayırma büyüsünün etkilerini azaltmak için, sirkeli ve tuzlu su ile evinizi temizleyebilir ve kendinizi yıkayabilirsiniz.
  • Abdest almalı ve temiz yaşamalısınız.
  • Büyünün tamamen bozulması için, uzman bir medyuma danışarak ondan yardım almalısınız.
  • Büyü bozulduktan sonra, koruma işlemleri uygun şekilde uygulanmalıdır.

Ayırma Büyüsünü Bozdurmak İçin Ne Yapılır?

Gerçek bir medyum ile tanışmak ve tanıştığınız bu medyum aracılığı ile büyü bozma seanslarını izlemeniz yeterli olacaktır. Danıştığınız medyum, kendi uzaktan yaptığı işlemlerin yanı sıra, sizlere hangi hususlarda dikkatli olmanız gerektiği yönünde de çeşitli bilgiler verecektir. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece her büyüden kolayca kurtulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here