Soğutma Büyüsü Hangi Durumlara Yol Açar

Soğutma Büyüsü Hangi Durumlara Yol Açar

Soğutma büyüsü hangi durumlara yol açar araştırmaları yapıyor iseniz, doğru yerdesiniz. Soğutma büyüsü, kişiler arasında yapılan en tehlikeli büyüler arasında yer alır. Çünkü bu tip işlemler sadece iki kişi arasındaki bağların kopmasına neden olmaz, ayrıca kişinin sosyal statüsüne zarar verir, ruh halini bozar, kişinin yalnız veya pişman hissetmesine neden olabilir. Soğutma büyüleri, kişinin yaşadığı hayatın geneline bakılarak pek çok farklı etki de ortaya çıkarabilmektedir. Çünkü insan hayatı, tıpkı insan beyni gibi oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Pek çok zincir ve pek çok zincirin pek çok halkası bulunmaktadır. Büyü ise, bu halkalar arasındaki ilişkiyi manüpüle eden antik bir yöntem olarak bilinir.

Soğutma büyülerinin ortaya çıkardığı iki farklı durum çeşidi olabilir. Kişiye özel ve genele özel belirtiler ortaya çıkabilir. Kişiye özel olanları önceden belirleyebilmek çoğu zaman mümkün değildir. Genele özel etkiler ise, soğutma büyüsünün hangi durumlara yol açabileceği konusunda belirleyici olacaktır.

Soğutma Büyüsü Aileyi Nasıl Etkiler

Aile arasında soğutma büyüsü yapıldığında, ailedeki tüm bireyler birbirlerine düşman kesilmişçesine iletişim halinde bulunmaktan kaçınırlar. Yani ailedeki çocuk hem baba hem de anne ile görüşmek istemez. Ailedeki baba, hem eş ile hem de çocuklar ile görüşmek istemez. Ailedeki anne, hem eş hem de çocuklar ile görüşmek istemez. Bu tip işlemler çoğu zaman kişiye değil, haneye yapılır. Bu durumda büyü bozma işlemlerinin de hem haneye hem de kişiye yapılması beklenmektedir.

Soğutma büyüsü eğer haneye yapıldıysa, tecrübesiz medyumların gözünden bu durumun kaçması gayet tabii mümkündür. Gerçek bir büyü bozma işlemini doğru şekilde gerçekleştirebilmek için; Büyünün tüm detaylarına hakim olmak son derece önemlidir.

Soğutma Büyüsü Eşleri Nasıl Etkiler

Eşler arasında yapılan soğutma büyülerinde, durum aileye yapılandan daha farklıdır. Çocuklar ve aile arasında hiçbir sorun ortaya koyulmaz iken; Eşlerin uzun süredir devam eden yolculukları bile muhakkak ayrılık ile sonuçlanacaklar. Eşler arasındaki fiziksel muhabbet biter ve zaman içerisinde eş olmaya dair hiçbir duygu ortada kalmaz. Soğutma büyüleri hakkında detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here