Soğutma Büyüsü Kimler Arasında Yapılabilir

Soğutma Büyüsü Kimler Arasında Yapılabilir

Soğutma büyüsü kimler arasında yapılabilir sorusu, soğutma büyüsü üzerine araştırma yapan pek çok kişi arasında merak konusu olmaktadır. Çünkü bu gibi temeli belli olan fakat uygulama aşamasında kaç farklı şekilde yapıldığı belli olmayan büyüler; Kafa karıştırabilecek derecede fazla amaca hizmet ediyor olabilir. Örneğin soğutma büyüleri, eşler arasında, arkadaşlar arasında, aile arasında, kardeşler arasında gibi pek çok farklı şekilde yapılabilir. Tüm bunları yanı sıra ayrıca soğutma işlemi, birinin herhangi bir alışkanlıktan ya da bir mekandan soğuması için de yapılabilmektedir.

Bu ve bu gibi temelde ne işe yaradığı belli olan işlemler, tahmin edilemeyecek kadar çok niyete hizmet edebilecek şekilde uygulanabilir. Elbette amaç değiştiği sürece işlemin nasıl yapılacağı hususu da değişkenlik gösterebilir. Eğer bir soğutma büyüsü yaptırmak istiyor iseniz, niyetinizin kesinliği hususunda şüpheye düşmemeniz gerekmektedir. Uygulanacak ritüel ise, danışılan uzman medyuma bırakılmalıdır.

Eşler Arasında Soğutma Büyüsü

Eşler arasında yapılan soğutma büyüsü, en sık tercih edilen soğutma işlemlerinden biridir. Çünkü çoğunlukla dışarıdan bir kişi, evliliği veya birlikteliği istemeyen bir aile üyesi gibi müdahaleler hemen her ilişkide ortaya çıkabilmektedir. Pek çok farklı işe yarıyor olsa bile eşler arasındaki soğutma büyüsü en sık kullanılan soğutma büyüsü çeşidi olarak bilinmektedir.

Bu tip soğutma işlemlerini bozmak, çok kolay değildir. Çünkü genellikle kara büyü metotlarından yardım alınarak yapılmaktadır. Kara büyülerin etki ve belirtileri son derece şiddetli olabildiği gibi, süresi de kalıcı olacaktır.

Aile Arasında Soğutma Büyüsü

Aile arasındaki soğutma büyüleri, sadece eşleri etkilemez. Aile içerisindeki hemen herkesin birbirlerine karşı soğukluk duygusu hissetmesi için yapılabilmektedir. Yani başka bir deyiş ile, bir yuvada bulunan herkes birbirleri ile olan ilişkisini tamamen bozmak isteyecektir. Kalıcı temelli bir büyü olması nedeniyle, büyünün bozulmaması durumunda aile arasındaki her birey birbirinden nefret edecek ve birbirini kesinlikle görmek istemeyecektir.

Soğutma büyüsü kimler arasında yapılabilir ve benzeri tüm soru ya da sorunlarınız için, blog yazılarımızı detaylıca inceleyebilir ya da bizlerle iletişime geçebilir; Direkt olarak hocamıza da sorularınızı yöneltebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here