Ayırma Büyüsü Çeşitleri

İki insanı birbirinden ayırmak için yapılan büyüler, kötü niyet büyüleri olarak görülse de farklı büyü çeşitlerine de dahil olabilmektedirler. Yani iyi niyetler ile yapılan ayırma büyüleri de vardır, zarar verme niyetleri ile yapılanlar da. Ayırma büyüsü çeşitleri arasından istenilen sonuçları verebilecek büyü seçilirse, büyünün sonuçlarından memnun kalınabilir.

Fakat büyüyü yaptıracak olan kişi gerekli araştırmaları yapmaz ve konuya yüzeysel yaklaşır ise ona en iyi sonuçları verebilecek büyüyü seçemez. Ayırma büyüleri, sadece bir çifti ayırmak isteyen kötü niyetli kişiler tarafından yapılmazlar. Bazen bizzat ilişki içerisindeki kişi tarafından ayırma büyülerine başvurulabilir. Bu gibi farklı niyetler ile uygulanan ayırma büyüleri, farklı büyü çeşitlerinin oluşmasını sağlamıştır.

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Eşleri ayırmak için yapılan büyüler, ayırma büyüsü çeşitleri arasında kendine ait bir yere sahiptir. Bir ayırma büyüsünün evli çiftleri ayırabilmesi için özel bir ritüel ile uygulanması gerekmektedir. Her ayırma büyüsünün gücü eşleri ayırmaya yetmeyecektir. Eğer evli bir çiftin ilişkisine son verilmek isteniyorsa, bu sonucu sağlayabilecek bir ayırma büyüsü seçilmelidir.

Büyünün çeşitleri arasından istenilen etkileri en iyi şekilde sağlayabilecek büyü işlemini seçerek alacağınız sonuçların sizleri memnun bırakmasını sağlayabilirsiniz. Büyüyü yaptıracağınız çiftin ne gibi etkilere maruz kalmasını istediğinize de bu seçim ile karar vermelisiniz. Çünkü kimi ayırma büyülerinin ilişkiyi bitirirken çifte zararı olmaz. Kimi ayırma büyüleri ise ilişkinin büyük bir kavga ile bitmesine yol açarken bir yandan çifti psikolojik olarak yıpratacaktır.

Rahmani Ayırma Büyüleri

Ayırma büyülerinin çeşitleri arasında iyi niyetler ile uygulanan büyüler de yer almaktadır. İyi niyetler ile uygulanan ayırma büyülerine rahmani ayırma büyüleri denilmektedir. Rahmani ayırma büyülerinin yapımı sırasında herhangi kötü bir niyet güdülmez.

Kötü bir niyet gütmeden iki insanın ayrılmasına sebep olmak mantıksız gelebilir fakat açıkladığımız zaman her şey netleşecek. İki kişi, birbirleri için doğu kişi olmasalar da belirli tesadüfler ile bir araya gelebilirler. Bu durumda birbiri için hayırlı olmayan kişiler üzerlerindeki baskı nedeniyle ilişkiyi sürdürmeye devam ederler. Fakat içten içe bu ilişki onları yoracaktır. Bu gibi durumlarda başvurulan ayırma büyüleri rahmani büyülerdir.

1 YORUM

  1. Hocam merhabalar ayırma büyüsünü arkadaşımı sevgilisinden ayırmak için yaptırmam günah mıdır? arkadaşımın sevgilisi çok yanlış bşr insan etrafındakiler de öyle yine. Birincisi benimle arkadaşımın arasını açıyorlar ikincisi ise onu çok kötü etkiliyorlar böyle evimde yapıp onları sorunsuz ayırabilceğim bir işlem var mıdır dinimizcede caiz olan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here