Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder 2
Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder 2

Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder 2

Ayrılık, belli açılardan düşünüldüğünde insanın aklına kötü bir son getirse de kimisi için bir bitişten öte bir başlangıcı temsil eder. Birbiri için hayırlı olmayan ve birliktelikleri ile birbirini mutsuz eden çiftlerin ayrılması da bir sondan öte bir başlangıçtır. Ayırma büyüsü nasıl etki eder 2 diye soranların öncelikle bunu bilmesi gerekir.

Ayırma büyüleri insanlar tarafından yanlış algılanır. Fakat rahmani ayırma işlemleri de olduğunu unutmamakta fayda vardır. Kötü niyetler ile çıkar güdülerek uygulanan ayırma büyülerini tabi ki tasvip etmiyoruz. Ayrıca YouTube üzerinde de bir çok videoya erişebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Ayırma büyüsünün kimlere yapılabileceği ve kimler üzerinde etki göstereceği, tutacağı ise ayrı bir merak konusudur. Bu sorunuzu sizleri daha fazla merakta bırakmadan yanıtlayacağız.

Ayırma büyüleri birden fazla çeşide ve metoda sahiptir. Rahmani ayırma işlemleri sadece birbirleri için hayırlı olmayan kişileri ayırmak için kullanılırsa tutacaktır. Diğer ayırma işlemleri ise yöntemine bağlı olarak evli çiftleri ve sevgilileri ayırmak için uygulanır. Dolayısıyla Ayırma işlemlerini evli çiftleri ayırma niyetiyle yaptıracak olanların buna özel uygulamaları tercih etmelerini öneririz. Evli çiftleri ayırma büyüleri, adı üstünde evli çiftlerde daha etkili olacaktır.

Ayırma Büyüsü Etki Süresi Nedir, Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder 2

Ayırma büyüsü nasıl etki eder sorusundan daha çok merak edilen bir soru varsa o da büyünün ne kadar sürede tutacağıdır. Bu durum kişiden kişiye ve ilişkiden ilişkiye değişebildiği için ortada büyük bir bilinmezlik vardır. Fakat ortalama bir yanıt vermek gerekirse 3 ile 9 hafta arasıdır.

Bu sürenin en az seviyede olması için başarılı bir medyum hoca desteği şarttır.

Büyüler konusunda daha fazla bilgi yazısı için kategorimize bakabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar lütfen yardımcı olur musunuz eşimle bana ayırma büyüsü yapıldığından şüphe ediyorum. Ne gibi belirtileri olur bu büyünün çok korkuyorum gerçekten. Büyü yüzünden 6 yıllık eşimden ayrılmak istemiyorum bunu evimde kendim nasıl bozabilirim bana bir yol gösterir misiniz tarifi falan varsa bozmak için atarsanız çok mutlu olurum lütfen

  2. Merhabalar bu ayırma işlemlerini yaptırmak günah sayılır mı? Nefret ettiğim birisini sevgilisinden ayırmak istiyorum kendisi daha önce kardeşimin sevdiği kişiyle sevgili olmuştu. Tam maymun iştahlı insanları sürekli üzen birisi çok hakediyor böyle bir ders almayı. Onu sevgilisinden ayırmak için büyü yapsam bana günah yazılır mı kendisi çok günahkar da birisi bunu da göz önünde bulundurarak cevap verebilir misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here