Ayırma Büyüsü Tarifleri
Ayırma Büyüsü Tarifleri

Ayırma Büyüsü Tarifleri

Ayrılık belli açılardan bakıldığında insana kötü bir durum gibi gelir. Fakat iki insanın ilişkisinin iç yüzünü bilmeden böyle bir yargıya varmamak gerek. Kimi ilişkilerde çiftin ayrılması ikisi için de bireysel olarak daha hayırlıdır. Ayırma büyüsü tarifleri de bu gibi durumlar söz konusu olduğunda uygulanır.

İki insanın tesadüfi durumlar sonucu bir araya gelmesi ancak zaman geçtikçe birbirleri için uygun olmadıklarını fark etmeleri sıkça yaşanan bir durum. Böyle durumlar içerisinde kalan insanların belli bir yüzdesinin ayrılmaya çekindiği için hayatlarını sevmedikleri birisi ile geçirdikleri bilinmektedir. Bu gibi sorunlarda çözümsüz kalan kişiler ayırma işlemlerine başvurur.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Eğer sizin için hayırlı olmayan birisi ile birlikte olduğunuzu fark ederseniz veya ruh eşinizin şu an sevgili olduğunu kişi olmadığını anlarsanız endişeye kapılmayın. Çok sayıda insan ilişkisi içerisinde böyle farkındalıklara varır. Ancak ayrılığın en hayırlısı olacağı durumlarda başka bir yoldan mutluluk umut etmemek gerek.

Daha geniş aramalara ulaşmak için Facebook üzerinde de ayırma büyüsü sonuçları vardır.

Eğer partnerinizden, ebeveynlerinizden veya başka durumlardan ötürü ayrılmanızın mümkün olmadığını düşünüyorsanız büyüye başvurmanız en iyi karar olacak. Bunun yanı sıra Ayırma büyüleri tarifleri ile sorunsuz bir ayrılık gerçekleştirir. Büyüyü yaptırmayı isteyenler sadece kendileri için de istemeyebilirler. Kimisi sevdiklerinin kendileri için uygun olmayan kişiler ile birlikte olduğunun farkındalardır. Bu gibi durumlarda da büyüyü yaptırarak mutsuz bir çifti ayırabilirsiniz.

Evde Ayırma Büyüsü Yapılır mı?

Evinizde ayırma büyüleri yapmanız için belirli koşulları sağlıyor olmanız gerekli. Bir insanın büyü yapabilmesi için ya medyum olması gerek ya da bir medyumdan destek alması. Ayırma büyüleri ritüelinde medyum olmayan kişilerin uygulayamayacağı tılsım okuma aşaması vardır.

Bu tılsımların hazırlığı için uzman bir medyumun desteğine başvurmanız gerekecektir. Uzman medyum hocanızın talimatları ile evinizde ayırma büyüleri yapmanız mümkündür. Eğer tüm adımları harfiyen izler ve ritüeli hatasız bir şekilde tamamlarsanız büyüden başarılı sonuçlar alınır. Ancak kesin ve kuvvetli sonuçlar isteyenlere önerimiz büyüyü kendileri yapmaya çalışmak yerine usta bir medyuma yaptırmalarıdır.

Ayırma Ayırma Büyüleri kategorimize göz atmak isterseniz daha fazla yazıya ulaşınız.

1 YORUM

  1. Sevdiğim kişiyi sevgilisinden ayırmak istiyorum henüz sadece üç dört haftalık sevgililer. Ben konuşuyordum sevdiğim çocukla bu kız nereden çıktıysa bir şekilde aklını çeldi ve benim açılmama bile fırsat vermedi. Tam bir manüpulasyoncu ve aklını çeldi sevdiğimin. Onları ayırmak istiyorum bu büyü böyle yeni ilişkilerde işe yarar mı yazabilir misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here