Ayırma Büyüsü Tarifleri

Ayrılık belli açılardan bakıldığında insana kötü bir durum gibi gelebilir. Fakat iki insanın ilişkisinin iç yüzünü bilmeden böyle bir yargıya varmamak gerekir. Kimi ilişkilerde çiftin ayrılması ikisi için de bireysel olarak daha hayırlı olabilir. Ayırma büyüsü tarifleri de bu gibi durumlar söz konusu olduğunda uygulanmaktadır.

İki insanın tesadüfi durumlar sonucu bir araya gelmesi ancak zaman geçtikçe birbirleri için uygun olmadıklarını fark etmeleri sıkça yaşanan bir durumdur. Böyle durumlar içerisinde kalan insanların belli bir yüzdesinin ayrılmaya çekindiği için hayatlarını sevmedikleri birisi ile geçirdikleri bilinmektedir. Bu gibi sorunlarda çözümsüz kalan kişilerin ayırma işlemlerin başvurması mantıklı olacaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Eğer sizin için hayırlı olmayan birisi ile birlikte olduğunuzu fark ederseniz veya ruh eşinizin şu an sevgili olduğunu kişi olmadığını anlarsanız endişeye kapılmayın. Çok sayıda insan ilişkisi içerisinde böyle farkındalıklara varabilmektedir. Bu gibi durumlarda sırf partnerinize alıştığınız için ayrılmak zor gelecektir. Ancak ayrılığın en hayırlısı olacağı durumlarda başka bir yoldan mutluluk umut etmemek gerekir.

Eğer partnerinizden, ebeveynlerinizden veya başka durumlardan ötürü ayrılmanızın mümkün olmadığını düşünüyorsanız büyüye başvurmanız en iyi karar olacaktır. Ayırma büyüsü tarifleri ile sorunsuz bir ayrılık gerçekleşecektir. Büyüyü yaptırmayı isteyenler sadece kendileri için de istemeyebilirler. Kimisi sevdiklerinin kendileri için uygun olmayan kişiler ile birlikte olduğunun farkındalardır. Bu gibi durumlarda da büyüyü yaptırarak mutsuz bir çifti ayırabilir ve bireysel olarak mutluluklarını bulmalarını, kendi yollarını çizmelerini sağlayabilirsiniz.

Evde Ayırma Büyüsü Yapılır mı?

Evinizde ayırma büyüsü yapmanız için belirli koşulları sağlıyor olmanız gereklidir. Bir insanın büyü yapabilmesi için ya medyum olması gerekir ya da bir medyumdan destek alması. Ayırma büyüsü ritüelinde medyum olmayan kişilerin uygulayamayacağı tılsım okuma aşaması vardır.

Bu tılsımların hazırlığı için uzman bir medyumun desteğine başvurmanız gerekecektir. Uzman medyum hocanızın talimatları ile evinizde ayırma büyüsü yapmanız mümkündür. Eğer tüm adımları harfiyen izler ve ritüeli hatasız bir şekilde tamamlarsanız büyüden başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ancak kesin ve kuvvetli sonuçlar isteyenlere önerimiz büyüyü kendileri yapmaya çalışmak yerine usta bir medyuma yaptırmalarıdır.

1 YORUM

  1. Sevdiğim kişiyi sevgilisinden ayırmak istiyorum henüz sadece üç dört haftalık sevgililer. Ben konuşuyordum sevdiğim çocukla bu kız nereden çıktıysa bir şekilde aklını çeldi ve benim açılmama bile fırsat vermedi. Tam bir manüpulasyoncu ve aklını çeldi sevdiğimin. Onları ayırmak istiyorum bu büyü böyle yeni ilişkilerde işe yarar mı yazabilir misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here