İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri, en çok yaptırılan kötü niyet büyülerinden birisidir. Bu işlemlerin etkileri birçok farklı amaçla kullanılabilir. Kimisi düşmanlarına ceza vermek, onlardan intikam almak için iki sevgiliyi ayırma büyüsü yaptırabilir. Kimisi ise mutlu olmadığı ilişkisinden kendisini kurtarabilmek için ayırma büyülerine başvurur.

Büyünün yapılış amacı ne olursa olsun işleyişi belli bir temele bağlı kalmaktadır. Ayırma niyeti ile yapılan büyülerin etkileri ile istenen iki kişinin birbirinden ayrılması sağlanabilir. Ayırma büyüleri ile sevgilileri ayırmak mümkün olduğu gibi eşleri ayırmak da mümkündür. Eşleri ayırma için yapılan büyülerin yapımı daha zordur ve tutma ihtimali daha düşüktür. Bu sebeple eşleri ayırmak isteyen ziyaretçilerimizin boşanma büyüsü isimli yazımızı okumasını öneririz.

Ayırma Büyüsünün Etkileri

Sevgililere yapılan ayırma büyüsünün farklı biçimlerde etki etmesi sağlanabilir. Şiddetli bir ayrılık yaşatmak isteyenler buna göre bir büyü yaptırabilirler. Sakin bir ayrılık için ise yine buna uygun büyü yaptırılabilir. Büyünün spesifik etkileri olacak şekilde yaptırılması mümkündür. Kimisi kısa sürede sonuç veren kuvvetli ayırma büyüleri yaptırmayı tercih eder. Kimisi ise uzun sürede tutan ama geri dönüşü olmayan ayırma büyüleri yaptırmayı ister.

Büyüyü yaptırma niyetiniz her ne olursa olsun iki kişinin ayrılmasını sağlamak istiyorsanız büyüyü layığı ile yaptırmanız gerekecektir. Ayırma büyüleri doğru bir şekilde yapılır ise öncelikle çiftlerin birbirine olan güvenini ve bağlılığını bitirecektir. Ardından ise ilişki içerisinde anlaşmazlıklar ortaya çıkacaktır.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Yapımı

İki sevgiliyi ayırma büyüsü ile sevgililerin birbirine olan sevgisi ve duyguları sonlandırılabilir. Çiftler arasındaki duygusal bağların tamamıyla koparılabilmesi için büyünün doğru bir şekilde yapılması şarttır. Ayırma büyülerini layığı ile yapmak kolay değildir. Büyünün meşakkatli ritüelini özenli bir şekilde tamamlamak gerekecektir.

Ayırma büyülerini medyum olmayan kişilerin yapması ve tutmasını sağlaması neredeyse imkansızdır. Bu sebeple işinde iyi bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Bu büyüyü yaptırarak istediğiniz sonuçları alabilmek için medyum seçiminizi dikkatle yapmalısınız. Medyum arayışı sırasında gereken özeni ve sabrı göstermeyenler büyüyü yapabilecek niteliklerde medyum hocalara ulaşamayabilirler. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına medyum arayışınıza öncelik göstermelisiniz.

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar iki sevgiliyi ayırma büyüsü yaptırsam benim başıma da bişey gelirmi? bu büüylerin yan etkisi olabilyor diye okudum yaptırdım diye bana bişey olurmu?

  2. Hayırlı geceler bana ve sevgilime bizi ayırmak için büyü yapıldığını nasıl anlaybilirim çok şüphe ediyorum am bir şey yapmadan önce emin olmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here