Soğutma Büyüsü Nedir

Soğutma büyüsü nedir ve nasıl yapılır diye soran birçok ziyaretçimiz var. İki insan arasındaki yoğun duyguları azaltmak, bitirmek ve o kişileri birbirinden uzaklaştırmak için yapılan büyüye soğutma büyüsü denilir. Bu işlemin etkileri ile insanlar düşmanlarını cezalandırabilir ve onlardan intikam alabilirler. Kötü niyetli bir büyü olan soğutma büyüsünün etkileri ile size hayatınızda zorluk çıkaran kişilere bir ders verebilirsiniz.

Soğutma büyülerinin yapımı ile istediğiniz kişi, bir başkasından soğutabilirsiniz. Büyünün iki kişiye aynı anda yapılması da mümkündür. Soğutma büyüsü iki farklı amaçla yapılabilecek bir büyüdür. Büyünün yapılış amaçlarının neler olduğunu da sizlere detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Soğutma Büyüsü Etkileri

Soğutma büyüsünün iki farklı amaçla uygulanması mümkün demiştik. Birinci yapılış amacı, sevdiğiniz ama ilişkisi olan bir kişiyi, sevgilisinden soğutmaktır. Böylece çiftin arasını açabilir ve sevdiğiniz kişinin sizinle olmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün ikinci yapılış amacı ise tamamıyla zarar vermekten ibarettir. Büyüyü yaptırarak düşmanlarınız ile düşmanlarınızın sevdiklerinin arasını açabilir, onları üzebilirsiniz.

Soğutma büyüsü yapılan kişilerin birbirlerine olan sevgisi ve ilgisi giderek azalacaktır. Büyü iki kişiyi birbirinden soğutacak şekilde yapılır ise daha hızlı sonuç verecektir. Büyünün etkisindeki bireylerin birbiri ile olan geçimi zorlaşacaktır. Çiftler artık birbirine tahammül edemez hale gelecektir ve birbirlerinden giderek soğuyacaklardır. Bir kişiyi bir başkasından soğutmak için yapılan büyüde etkiler tek bir kişiyi etkileyecektir. Bu işlem daha uzun sürede sonuç verecektir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma büyüsünün yapıldığı kişilerin birbiri ile olan bağları ciddi bir seviyede yıpranacaktır. Büyünün yapımı ile birbirinden soğutulan kişilerin ileride tekrar yakınlaşması çok düşük bir ihtimaldir. Yani soğutma büyüsü yapılan kişilerin birbiri ile bağları tam anlamı ile kopacaktır. Bu tip büyülerin etkilerinden kurtulmanın tek yolu büyü henüz yeterince zarar vermemiş iken büyüyü bozdurmak olacaktır.

Eğer büyünün üzerinden belli bir süre geçerse büyünün etkilerinden kurtulmak imkansız olacak ve etkiler kalıcı bir hal gelecektir. Bu şekilde etkileri olan soğutma büyüsü hakkında en çok merak edilen de büyünün nasıl yapıldığıdır. Meşakkatli bir ritüeli olan soğutma büyüsü sadece uzman medyumlar tarafından yapılabilir. Umarız soğutma büyüsü nedir yazımızda sorularınıza yanıt bulabilmişsinizdir.

2 YORUMLAR

  1. merhabalar soğutma büyüsü ile evli kiişileri birbirinden ayırmam mümkünmü? yeni evliler daha bir yıl bile olmadı boşanırlar mı soğutma büyüsüyle??

  2. üzerimde soğutma büyüsü varsa nasıl anlarım eşimle aramız çok kötü oldu birkaç haftada yardımcı olun lütfen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here